Starý Šachov – Jiříkov 1:6 (0:2) B: 88. Richtr – 6. a 26. M. Šolc, 49. D. Šolc, 70. Štěpánek, 73. Hájek, 83. Stodola. R: Budský – Pöschko, Winzig. ŽK: Richtr, Hlaváč, Sladomel, Soukup, Urban, Žiak, Vacek, Doležal, Matějček – Starec, Čerkl. ČK: Žiak, Doležal. Diváci: 50.
V nervózním utkání nasbíral Starý Šachov 9 žlutých a 2 červené karty. Jiříkov pak přišel o čisté konto dvě minuty před koncem.

Březiny – Staré Křečany 0:1 (0:1) B: 8. Adamec. R: Benda – Kožár, Kotík. ŽK: Novotný, D. Šindelář, Endlicher, Hloušek – Kafka, Vyskočil, Havlíček, Mohr, Bajan, Stach. Diváci: 70.
Bodové trápení nováčka z Březin neskončilo ani v domácím duelu proti Starým Křečanům. Hostům vystřelil tři body už v 8. minutě Adamec.

Mikulášovice – Verneřice 7:2 (2:0) B: 12., 16. a 62. (PK) R. Vichterey, 69., 88. a 90. L. Novák, 52. Kolda – 76. a 78. Kadleček. R: Šťastný – Michek, K. Beneš. Bez karet. Diváci: 100.
Domácí favorit nedal nováčkovi šanci, hattrickem se blýskli Radek Vichterey a Lukáš Novák. Za hosty pak zmírnil porážku dvěma slepenými góly Kadleček.

D. Poustevna – Markvartice 3:1 (2:0) B: 28. a 34. Hájek, 54. Karpíšek – 60. J. Šimek. R: Procházka – Šimeček, Havran. ŽK: Kern, Pelačík – Polan, Vlach. Diváci: 85.
Dolní Poustevna slaví druhou výhru v sezóně, dvakrát se trefil Hájek. Markvartice mírnily skóre až za stavu 0:3.

Kr. Lípa – Boletice n. L. 3:5 (2:2) B: 11. Novák, 43. Kasal, 86. Pešír – 22. a 75. Rantfner, 41. a 87. M. Šindelář, 53. Beutler. R: Trnka – Jachimstál, Dvořák. ŽK: Pešír – Beutler. Diváci: 45.
V ofenzivně laděném duelu se o výhře Boletic rozhodlo ve druhé půli, kdy se postupně trefili Beutler, Rantfner a Šindelář.

Těchlovice – Dolní Habartice 3:1 (1:1) B: 8. Majer, 51. Novák, 75. J. Mužík – 24. vlastní Gálik. R: L. Šefčík – Kadora, Janda. ŽK: Kunta, Novák, Veselý – Mysliveček, Kouba, K. Horvát, P. Horvát. Diváci: 50.
Třetí porážku v řadě si připsal nováček z Dolních Habartic v Těchlovicích. Domácí fotbalisté naopak podruhé v sezóně zvítězily.

Šluknov B – Jiřetín p. J. 2:3 (1:2) B: 38. a 89. (PK) Vyšohlíd – 44. a 70. Pácha, 38. Bláha. R: Šimeček – Jachimstál, M. Šefčík. ŽK: Dvořák, Vyšohlíd – Winzig, Pácha, Bobelák. Diváci: 80.
Vedoucí tým tabulky nezaváhal ani v Lipové, kde nakonec i díky dvěma trefám Páchy udolal rezervu Šluknova.

7 – J. Vyšohlíd (Šluknov B)

6 – P. Horvát (D. Habartice), R. Vichterey (Mikulášovice), R. Pácha (Jiřetín p. J.)

5 – L. Novák (Mikulášovice), M. Šolc (Jiříkov), V. Hájek (Dolní Poustevna)

4 – P. Husák (Boletice)

3 – M. Žiak, J. Richtr (oba Šachov), J. Kolda (Mikulášovice), J. Šimek (Markvartice), R. Klaban, M. Šindelář, L. Rantfner (všichni Boletice), D. Hrdlička (Poustevna), F. Matějka (Kr. Lípa), P. Rokos (Verneřice)

2 – M. Briestenský (Mikulášovice), M. Klemera (Habartice), P. Raba (Markvartice), T. Beutler (Boletice), J. Hájek, D. Materna (oba Jiříkov), J. Svačina, D. Karpíšek (oba Poustevna), M. Pešír (Kr. Lípa), L. Trlica, T. Novák (oba Těchlovice), L. Kadleček (Verneřice), T. Král, L. Čurgali (oba Šluknov B), Z. Ferko, M. Gina, D. Šindelář (všichni Březiny).

III. třída: Kamenice i Rybniště poprvé ztratily

Třetím kolem pokračovala fotbalová III. třída, první dva celky přišly o první body.

Rybniště – Františkov 1:2 (1:0) B: 8. M. Škvor – 57. Legner, 81. Velebný. R: Havran – Šimeček, Procházka. ŽK: Krištof, Devátý, Panoška, Švihořík – K. Kuchař. Diváci: 60.
Domácí Tatran začal skvěle, jenže po změně stran Františkov vyrovnal a devět minut před koncem mu Velebný vystřelil tři body.

ROMA Děčín – Česká Kamenice B 3:3 (2:2) – na PK 2:3. B: 2., 28. a 58. (PK) Kramer – 9. Laub, 44. Kozelek (PK), 75. Landovský. R: Kožár – Benda, Janda. ŽK: J. Herák, Kramer, Vöröš, A. Čisár, Ferko – Švanda, Kašpar, Manhart. Diváci: 90.
Domácí celek byl i díky hattricku Kramera blíže ke třem bodům. Jenže Kamenice srovnala a nakonec vyhrála penaltový rozstřel.

Velká Bukovina – Huntířov 4:1 (1:0) B: 80. a 88. Pařez, 25. Molo, 73. Padrta – 57. Houra. R: K. Beneš – Michek, Havran. Bez karet. Diváci: 80.
Ještě 17 minut před koncem držel Huntířov remízu, jenže pak mu Velká Bukovina nasázela tři branky a získala první body do tabulky.

Chřibská – Bynovec 5:0 (3:0) B: 41. (PK) a 58. Nepovím, 45. a 85. Hriadel, 20. Hon. R: Dvořák – Forro, Kropáč. ŽK: Hon, Doležal – Kalaš. Diváci: 50.

1. Č. Kamenice B 3 2 1 0 0 13:4 8
2. Rybniště 3 2 0 0 1 8:3 6
3. FK Chřibská 3 2 0 0 1 7:3 6
4. TJ Valkeřice 2 1 0 0 1 3:3 3
5. Františkov 2 1 0 0 1 2:2 3
6. Huntířov 3 1 0 0 2 5:9 3
7. Bynovec 3 1 0 0 2 3:9 3
8. Vel. Bukovina 3 1 0 0 2 4:11 3