II. TŘÍDA

Mikulášovice si těsnou výhrou nad bojovnými Těchlovicemi upevnily své vedoucí postavení v tabulce. Druhý celek soutěže – Boletice n./L. – pouze remizoval v Krásné Lípě, a tak již ztrácí na lídra tabulky tři body. Zaváhání Bole-tic využili fotbalisté Malšovic, kteří před velkou diváckou ku-lisou porazili domácího nováčka Dobkovice rozdílem jediného gólu, když ještě o půli prohrávali o dva góly!  Jiříkov ve druhé půli utkání doslova deklasoval domácí rezervu Šluknova, když jí nastřílel pět gólů. Markvartice měly blízko k druhé výhře v soutěži, když ještě o poločase vedly nad Chřibskou o tři góly. Jenže díky dvěma vyloučeným byly rá-dy alespoň za bod.

Jiřetín p. J. po velkém boji nakonec zdolal Staré Křečany rozdílem gólu. UNION Děčín celkem překvapivě získal bod v utkání s domácím Heřmanovem, i když měl „zaděláno" na tři.

IX. kolo, výsledky:
Dobkovice – Malšovice 2:3 (2:0) Branky: Roshi, Příhonský – Stránský 2, Miško. R: Procházka – Kožár, M. Šefčík. Diváci: 230!

Krásná Lípa – Boletice n. L. 2:2 (1:0) B: Pallag, Matějka – Šindelář, Rantfner. R: Andrla – Kouba, Benda. Diváci: 90.

Šluknov B – Spartak Jiříkov 1:6 (1:1) B: Kirchberger – Štěpánek, Hrdlovič, Škvor, Häusler, Ryšán, Turiščev. R: Kouba – Benda, Musil. Diváci: 80.

Mikulášovice – Těchlovice 3:2 (0:1) B: Křehký 2 (1 z PK),
T. Soukup – Veselý, Čámra.
R: Budský ml. – Sabo, Musil. ČK: Němec, Štarman (oba T). Diváci: 120.

Markvartice – Chřibská 4:4 (4:1) B: Kolman 2, Labuda, Vlach – Vindyš 2, Nedvěd, Hon. R: Mareš – Vlk II, Trnka. ČK: Klečko, Labuda (oba M). Diváci: 70.

Jiřetín p. J. – Staré Křečany 2:1 (1:1) B: Šimek, Kremina – Kafka. R: Forró – Kožár, Dostál. Diváci: 70.

Heřmanov – UNION Děčín 2:2 (0:2) B: Znamínko, Šturm – Bezouška, Rohlíček. R: Simmer – Havran, Křížek. Diváci: 60.

III. TŘÍDA

Vedoucí celek soutěže, Dolní Poustevna, měl v tomto kole těžší úkol, a to zvítězit nad domácím týmem Starého Šachova. Po velkém boji a dramatickém průběhu se jim to nakonec podařilo a zvítězil rozdílem jednoho gólu. Domácí Františkov v utkání proti Dolním Habarticím, které bylo bohaté na góly, nakonec získal bod za smírný výsledek.  Deset gólů pak viděli diváci v Rybništi, kde domá-
cí nastříleli svému soupeři
z Verneřic půltucet, a tím překvapivě zvítězili. Škoda jen,
že domácí funkcionáři již poněkolikáté nehlásí výsledek
a střelce gólů…

Velká Bukovina dle předpokladů vysoko zvítězila nad posledním celkem tabulky Huntířovem a děčínská Lokomotiva po boji porazila jednogólovým rozdílem Bynovec.

LoKo Děčín – Bynovec 3:2 (3:2) Branky: Doubek 2, Schroll – Jožák 2. R: Dostál – Mareš, Čurda (laik). ČK: Honejsek (B), 60 diváků.

Tatran Rybniště – Verneřice 6:4 (3:0) – Střelce gólů domácí funkcionáři nenahlásili! R: Benda – Andrla, Kouba, 50 diváků.

Valkeřice – SK Prysk 2:2 (2:1) B: Grund ml., Vencl – Starosta, Beneš. R: Trojan – Mokráček, Slavík (laik), 50 diváků.

Starý Šachov – Dolní Poustevna 3:4 (1:3) B: Richtr 2 (obě
z PK), Bárta – Gláser 3, Koliha. R: Procházka – Havran, Beran, 90 diváků.

Františkov –  D. Habartice 4:4 (0:1) B: J. Zuček 2, Kuchař, Hanko – Horvát 3, Koliha. R: Hejl – Křížek, 90 diváků.

Velká Bukovina – Huntířov 4:1 (2:0) B: Malý 2, Svoboda, Molo – Procházka. R: Hrubý – Jirsák, Marýzek, 70 diváků.

1. Dolní Poustevna⋌ 9 9 0 0 56:15   27
2. Dolní Habartice⋌ 9 6 1 2 35:23   19
3. Verneřice⋌ 9 6 0 3 37:27   18
4. Františkov n. Pl.⋌ 9 5 3 1 26:17   18
5. SK Prysk⋌ 9 5 1 3 22:17   16
6. Starý Šachov⋌ 9 5 1 3 26:22   16
7. Velká Bukovina⋌ 9 4 0 5 18:24   12
8. Rybniště⋌ 9 4 0 5 24:34   12