OBRAZEM: Varnsdorfu nestačily ani čtyři góly!

Hradec Králové - Varnsdorf předvedl parádní obrat, první výhry se stejně nedočkal.

14.10.2015

4:4! Fotbalisté Varnsdorfu se v Hradci Králové prvního vítězství nedočkali.Foto: DENÍK/Michal Fanta

„Viděli jsme bláznivé utkání. Akorát my jich hrajeme víc," pravil po divoké remíze 4:4 v Hradci Králové varnsdorfský kouč Roman Skuhravý.
Jeho svěřenci prohrávali 1:3, třemi góly ale výsledek otočili. Proměněná penalta Súkenníka jim však sedm minut před koncem vzala první vítězství v sezóně.

Sedm stovek prokřehlých diváků ještě více zmrazil po třech minutách Zbrožek. Černobílí se sbírali z úvodního šoku, až přišlo fantastických třináct minut Jana Pázlera. Hradecký útočník v rozmezí 23. až 36. minuty třikrát vypálil na branku a byl z toho čistý hattrick!

Sympaticky naducaný polštář si však Hradec sám roztrhl vlastní laxností a nezodpovědností. Ještě před koncem poločasu hosté sehráli podobnou akci, která předcházela jejich prvnímu gólu, a Juroška je vrátil zpět do utkání.

Ve druhém poločase Hradec zkolaboval. Doslova. A nepochopitelně. Pázler zazdil dvě tutovky. Místo zvýraznění náskoku však několikrát tečovaná střela Filipa zmizela za zády Ottmara.

A to nejhorší mělo teprve přijít. Po hodině hry Mareš zákrokem „á la Suchý" hasil rychlý brejk a byl vyloučen. Přesilovku hosté využili už po dvou minutách, kdy počtvrté přesně zamířil střídající Jurča. „Dali jsme góly z krásných akcí," těšilo Skuhravého.

Domácí se ještě z bídy dokázali trochu zvednout. Po faulu na Vaněčka proměnil pokutový kop Súkenník a srovnal na konečných 4:4.

„Pro diváky to bylo zajímavé utkání, pro nás trenéry rozhodně ne. Do poločasu jsme hráli velmi dobře. Měli jsme šanci na 4:1, pak další na 4:2. Asi jsme urazili štěstí. Závěrečnou půlhodinu jsme hráli v deseti a dokázali ještě vyrovnat. Bod asi bereme," ucedil jeden z domácích trenérů Milan Frimmel.

Severočeši tak nastříleli stejný počet branek jako v dosavadní sezóně. Na první výhru to stejně nestačilo. „Dostali jsme se do vedení, ale po vyrovnání jsme ztratili sebevědomí a odvahu. Kupili jsme chybu za chybou. Klobouk dolů před týmem, jak jsme zápas otočili. Jediným kazem je, že jsme díky nedisciplinovanosti jednoho hráče neodvezli tři body. Každopádně remíza se silným a zkušeným Hradcem je pro nás odrazový můstek," dodal Roman Skuhravý.

Hradec Králové – FK Varnsdorf 4:4 (3:2)

B: 23., 30. a 36. Pázler, 81. Súkenník (PK) – 3. Zbrožek, 43. Juroška, 54. Filip, 63. Jurča. R: Pechanec – Pospíšil, Fišer. ŽK: Pázler, Vlkanova, Malinský – Geissler, Durdevič, Daníček. ČK: Mareš – Geissler. Diváci: 750.

Varnsdorf: Porcal – Filip, Zbrožek, Tvaroha, Geissler – Durdevič, Daníček (90.+1 Kvída), Pajer (46. Jurča), Kodr, Juroška (70. Ondráček) – Skwarczek.

Autor: Jaroslav Zeman, Radek Špryňar

14.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Pětimostí se po téměř roce částečně otevřelo řidičům.
21

OBRAZEM: Pětimostím po téměř roce opět jezdí auta

Betlémské světlo, ilustrační foto.
12

Betlémské světlo přijede vlakem. Odnést si ho můžete i domů

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 14. prosince 2017.

Kontroly na SME mají odbourat podvody. Někde jedou ještě bez focení

Děčínsko - Stanice měření emisí musí pořizovat fotodokumentaci automobilů od začátku prosince. Ne všechny ale na nový systém najely.

VÍME PRVNÍ

Orangutana Ňuňáka nezabila rakovina, ale tasemnice, která napadá i lidi

Ústí nad Labem - Orangutan Ňuňák nezemřel na rakovinu. Pitva ukázala, že boulovité útvary jsou ve skutečnosti zapouzdření cizopasníci. Přesněji tasemnice, které přenáší lišky trusem. Napadají i člověka a mohou představovat i smrtelné nebezpečí.

Děčín – Potřetí v sezóně našli recept na Dvůr Králové. V tabulce poskočili na první místo, navíc zkušený útočník Jaroslav Hašek oslavil 40. narozeniny.