OBRAZEM: Varnsdorf urval proti Hradci remízu

Varnsdorf - „Sice jsme hráli doma, ale bod proti kvalitnímu soupeři prostě bereme," měl jasno trenér Roman Veselý.

3.4.2016

DALŠÍ BOD. Varnsdorf (ve žlutém) doma remizoval 0:0 s Hradcem Králové.Foto: DENÍK/Michal Šafus

Ani ve čtvrtém jarním zápase nenašli varnsdorfští fotbalisté přemožitele. Parta okolo trenéra Romana Veselého potřetí v roce 2016 uhrála bezbrankovou plichtu. Tentokráte doma proti Hradci Králové.

„Je otázkou, jestli je získaný bod hodně, nebo málo. Ale proti tak kvalitnímu soupeři musíme být s remízou spokojeni," pravil po utkání domácí trenér Roman Veselý.

Před tisícovkou diváků patřil první poločas hostům, kteří bojují o postup. „My jsme věděli o síle Varnsdorfu, rozhodně nepatří do spodních pater tabulky. Přesto jsme tady chtěli vyhrát," litoval trenér Votroků Bohuslav Pilný. Domácí dvakrát podržel Porcal. Nejprve vytáhl střelu Malinského a těsně před koncem poločasu vyrazil jedovku Krmaše. „Tady se ukázala síla Hradce. Ukázali svou sílu v kombinaci, to nám dělalo problémy," přiznal Veselý.

Ve druhém dějství se ale ke slovu dostali také domácí, kteří neměli k brance daleko. Nejprve se opět zaskvěl Porcal, který zlikvidoval velkou šanci Vlkanovy. Na druhé straně pak musel Ottman vyřešit střelu Tvarohy, čtvrt hodiny před koncem pak těsně hlavou minul Filip. Body se tak nakonec v Kotlině dělily. „Druhý poločas byl z naší strany určitě lepší. Kluci si tam nějaké šance vytvořili. Celkově je škoda, že nějaký ten gól nepadl. Zápasu by to určitě slušelo," dodal Veselý.

„Ten bod oceníme asi až na konci soutěže. Myslím si, že jsme byli lepší, ale zradila nás koncovka. Na druhou stranu musím říct, že ve Varnsdorfu se na jaře nebude vyhrávat," uzavřel vše Pilný.

Varnsdorf tak zůstává třináctý a v dalším kole hraje opět na domácí půdě. V neděli 10. dubna hostí Pardubice.

FK Varnsdorf – FC Hradec Králové 0:0
R: Lerch – Ratajová, Vitner. ŽK: Martan, Yakovlev – Scwarz, Vlkanova. Diváci: 1030.
FK Varnsdorf: Porcal – Filip, Yakovlev, Neuberg, Zbrožek, Tvaroha – Daníček (46. Houser), Mehanovič – Martan, Rudnytskyy (76. Jurča) – Durdević (84. Knejzlík).

3.4.2016 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.