„V prvním poločase jsme byli lepší a dostali jsme se do vedení. Bárta si krásně narazil s Demčenkem a tvrdou ranou otevřel skóre. V další šanci před odchodem do kabin zklamal,“ uvedl trenér domácích Pavel Horáček.

Po změně stran domácí aktivita nekončila. „Nejprve šel sám na brankáře Betyár, gólman hostů však jeho pokus vyrazil na roh. Hosté pak rychle srovnali. Bohužel tři minuty před koncem udělali chybu stopeři a hosté zápas otočili,“ rezignovaně pravil děčínský stratég.

V týmu hostů se objevilo mnoho známých fotbalových jmen. „Martin Hašek předvedl, že je stále výjimečný hráč. Pozičně hrál skvěle, to samé Pavel Mareš. A to byl rozdíl oproti našemu mladému týmu, který nemá tolik potřebných zkušeností, kterých je v divizi potřeba. Teď už je dohrát poslední kolo a na řadu přijde řádný odpočinek, který opravdu potřebuji,“ s úsměvem si oddechl trenér Řezníků Pavel Horáček.

FK ŘEZUZ DĚČÍN - PŘEDNÍ KOPANINA 1:2

Poločas 1:0. Branka: Bárta.
Řezuz: Chodura – Horáček (85. Červenka), Žák, Jirchář, Stach – Hoffman, Žáček, Folprecht, Betyár (70. Cimpl) – Demčenko, Bárta