Naopak Junior, který bojuje o druhé místo, ztratil. Začátek utkání hostům hrubě nevyšel. Ve 3. minutě centruje domácí kapitán Čapek. U tyče je zcela volný Struha, který hlavou pohodlně otevírá skóre – 1:0. V 17. minutě to z půlky zkoušel opět Čapek. Jeho rána skončila na břevně. K míči se dostal Cimpl a tvrdou dorážkou zvýšil na 2:0. „Je škoda, že to tam nepadlo hned. Ale jsem rád, že to Ondra Cimpl rychle dorazil," usmíval se Tonda Čapek.

Hostující trenér Pavel Horáček naopak běsnil. „Začátek utkání jsme totálně zaspali a obě branky Modré darovali," zlobil se.

Po změně stran pak přišla pro Junior třetí rána. V 55. minutě brankář Ernekr špatně vyběhl, míč mu vypadl a Cimpl míč doklepl do prázdné branky – 3:0. Ovšem za čtyři minuty snižuje po pěkné kombinační akci Demčenko na 3:1. V 63. minutě má branku na noze Murdych, ale jeho tutovku vykopl z brankové čáry Korbel. Modrá se pak zatáhla a docházely jí síly. Ale Junior hrál křečovitě a s výsledkem už nic neudělal.

„Jsem zklamaný, domácí hráli jednoduše, zatímco my složitě," uvedl Horáček.

To kapitán Modré zářil. „Hráli jsme jednoduše a tvrdě. Hráli jsme to na Cimpla a ten dal dvě branky. Pochvalu zaslouží celý tým. I když jsme toho měli plné zuby," dodal Čapek.

JISKRA MODRÁ - JUNIOR DĚČÍN 3:1 (2:0)

Branky: Cimpl 2, Struha – Demčenko. R: Prágl. ŽK: 3:4. 
Diváci: 120.

Modrá: Chadraba – Struha, Podolský, Korbel, Dvořák – Vyhnal (87. Sýkora), Ant. Čapek, Žák, Horyna – Cimpl (89. Bartoš), Líbal.

Junior: Ernekr– Mottl (85. Šmalcl), Z. Čapek, Folprecht, Trlica (46. Timofij) – Horáček, Doksanský (65. Bílek), Demčenko, Stach – Horváth, Murdych.

VÝSLEDKY MLÁDEŽE FK JUNIOR DĚČÍN:

U 19: Junior Děčín - Kadaň 5:2 (3:1) B: Kolář, Mráz, Šmalcl, Kovařík, Skalický.

Děčín podal dobrý výkon. V závěru mu sice docházely síly, přesto vyhrál zaslouženě.

U 17: Junior Děčín - Kadaň 20:0 (13:0) B: Kolář 5, Hadrava 4, Michalec 3, Feledi 2, Vosecký 2, Bílek, Bárta, Hartman, Reichelt.

Hosté nastoupili pouze v deseti hráčích a Děčín si na hřišti dělal, co chtěl. Po jasném průběhu tak Junior dosáhl rekordní výhry.

U 15: Admira Praha - Junior Děčín 1:1 (1:0) B: Kříž.

Hrálo se na velmi špatném terénu. Hosté inkasovali z přímého kopu. Ve druhé půli Děčín zabral a nakonec vybojoval cennou remízu.

U 14: Admira Praha - Junior Děčín 5:0 (0:0)

Hosté bojovali a celý poločas drželi remízu. Po přestávce už ale domácí udeřili. Přesto hosté výkonem nezklamali.

U 13: FK Ústí n. L. - Junior Děčín 15:0 (9:0)

První poločas Děčín totálně prospal, ve druhém se zlepšil, ale doplatil na špatnou koncovku.

U 12: FK Ústí n. L. - Junior Děčín 12:4 (2:5) B: Sejk, Pec, Mučica, Dostál.

I přes porážku to nebyl špatný výkon. Jen chyběla větší týmová hra.