Hra v úvodu utkání byla nepřesná v podání obou mužstev. Do první vážnější situace se po chybě domácího brankáře dostal Režný, ale v pádu mířil pouze do něj. Poté se do šance dostali i domácí po chybě v naší obraně, ale zakončujícího hráče domácích vychytal Jiskru brankář Šuber. Zhruba od 20. minuty začali hosté domácí celek přehrávat a vytvářet si také šance.

V 22. minu zahrával z pravé strany Kešner přímý volný kop a jeho střela skončila na břevně domácí branky. O čtyři minuty později vystřelil z hranice pokutového území Balín , ale také trefil pouze břevno domácí svatyně. V 31. minutě zahrával z levé strany Kešner rohový kop, Podhorský míč neudržel a na vzdálenější tyči měl lehkou práci Veverka ho uklidit do prázdné branky – 0:1. Čtyři minuty před poločasem využil hrubé chyby obrany a brankáře kanonýr Režný – 0:2.

Modré poslední naděje ulétla v 60. minutě, kdy po rohovém kopu nastřelila břevno. O pět minut později dorazil Jiskru po krásné hlavičce Kelner – 0:3. Domácí fotbalisté sice ještě dali břevno, na zvrat už neměli. Naopak, poslední hřebíček do rakve jim zatloukl opět Režný, pěknou střelou z vápna – 0:4. Modrá tak zůstává na předposledním místě tabulky, na Střekov ztrácí už tři body.

Modrá – Horní Jiřetín 0:4 (0:2) Branky: Režný 2, Veverka, Kelner. Rozhodčí: Ipser. ŽK: 2:2. Diváků: 30.