Proti oblíbenému soupeři 
z Rumburka opět slavili výhru, tentokráte 1:0, když jedinou trefu zápasu obstaral Jan Kulhánek.

Hosté přijeli opět citelně oslabeni. Chyběl Rangl, Čermák, Florián nebo Dvořák. Naopak se do branky vrátil Pekař. To domácí soubor trenéra Josefa Rákosníka byl prakticky kompletní.

Jílové přijelo hlavně pozorně bránit a vyráželo do rychlých protiútoků. „Více ze hry měli sice domácí, ale více šancí jsme paradoxně měli my," podotkl jílovský kouč Josef Florián.

Domácí mohl dostat do vedení Havel, ve velké šanci selhal. Na druhé straně se po centru hlavou neprosadil Just, Němcovu střelu z otočky zastavilo břevno.

A tak vše rozhodla situace okolo 60. minuty. „Barilla nádherně uvolnil Kulhánka, který chladnokrevně prostřelil Dvořáka," vrací se Florián k vítězné brance svého týmu.

„Spíše to byla naše chyba," sypal si popel na hlavu rumburský kormidelník.

Domácí se sice tlačili do útoku, jejich převaha však byla jalová. Hosté nakonec po dobrém a taktickém výkonu výhru uhájili. „Mohli jsme i zvýšit, ale i tak jsme s výsledkem hodně spokojeni. Dnes to kluci perfektně ubojovali. Na Rumburk se nám prostě daří, domácí z nás jsou už asi nešťastní," usmíval se Florián.

To Josef Rákosník neskrýval zklamání, domácí jarní premiéru si představoval úplně jinak. „Z naší strany šlo 
o nepovedený zápas, ač jsme měli herní převahu, tak jsme si vlastně vytvořili jen jednu gólovou šanci za celý zápas . Havel ji ale v prvním poločase nedal. Hráči mi připadali dnes dost nervózní. Jílové chytře kouskovalo hru a zase se potvrdilo, že na něj výsledkově neumíme zahrát. A to přesto, že my byli skoro kompletní, kdežto soupeř přijel v oslabené sestavě," dodal Rákosník.

FK RUMBURK - FK JÍLOVÉ 0:1 (0:0)

Branka: Jan Kulhánek. R: Doubek. ŽK: 3:1. Diváci: 20.

Rumburk: Dvořák – Michalína (76. Lehrl), Trégr, Fiala, Posnar – Farkaš (62. Zadina), Vyskočil (58. Klíma), Pilko, Havel – Chlada, Šott.

Jílové: Pekař – Knotek, O. Michl, V. Michl, Štercl (40. Kubeš) – J. Kulhánek, Farkaš, Just, Červenka – Barilla, Němec (70. Horyna).