Hrál se fotbal tři krát patnáct minut, děvčata kopala penalty na Zdeňka Srstku o ceny, proběhla autogramiáda všech herců a hvězdy bělehradského finále a „bohemáka“ Tondy Panenky, děti se fotily s živým medvědem, zpěváci roztančili publikum a herci jej zase rozesmáli. Na závěr akce připravili domácí funkcionáři velkolepý ohňostroj a poté se ještě sedělo u dobrého moku a jídla až do půlnoci. Počasí pořadatelům vyšlo víc než dobře, takže si všech, skoro 500 přítomných, odneslo skvělé a nezapomenutelné zážitky a nejvíce snad děti, kterých se zde sešlo také mnoho. Dík za vše patří všem pořadatelům, kteří to precizně připravili.

Utkání skončilo výsledkem 8:8, když hosté dlouho vedli, ale v závěru jim docházely síly a domácí, kterých bylo daleko více to nakonec dotáhli na plichtu, takže došlo na penalty a v nich byli nakonec úspěšnější domácí, kteří dali tři oproti hostům, kteří dali jen dvě.

Zápas i celou show komentoval ing. Jiří Rámeš, který je majitelem Arabely a kterému patří také dík za skvělý zážitek pro celý Vilémov.

Vilémov - Arabela Tým 8:8

Branky: Skukálek M. a Marek P. po 2, Sklenář L., Smejkal R., Hanák J.a Cerman M. po 1. – A.Panenka 3 (jedna z PK), L.Petrů 3, T.Panenka a R.Skamene po 1.
Sestava Arabely: Panenka Antonín, Panenka Tomáš, Emanuel Gott, Roman Skamene, Libor Petrů,Zdeněk Srstka, Jaroslav Sypal a ve druhé části jim ještě pomohli domácí gardisti - Jaroslav Zbončák a Bohumil Medek
Domácí postavili hned tři sestavy:
Zástupci hlavních sponzorů - Lemfeld Jan st.,Sklenář Libor, Margala Milan, Novotný David, Sklenář David, Marek Pavel a Lemfeld Karel
Gardisti I - Koros Jiří,Skukálek Milan,Cerman Miroslav st.,Kořínek Milan, Svoboda Rudolf ml.a Smejkal Roman
Gardisti II - Horák Petr, Boreček Jiří, Sladký Josef, Suk Stanislav, Spáčil Radek, Hanák Jan a Sladký Miloš

AUTOR: LIBOR SKLENÁŘ