Domácí celek se poprvé na jaře představil na vlastím stadionu, který prošel rekonstrukcí. „Vstup do zápasu se nám ale vůbec nepovedl. Čekal jsem, že hráči doma na Jílové nastoupí razantně, a ono tomu bylo naopak," kroutil hlavou domácí kouč Pavel Mokráček. Hosté šli do vedení už v sedmé minutě. Míč se po ose Červenka – Čermák dostal k Barillovi a jílovský kanonýr ze strany překonal Stejskala – 0:1. „Pak jsme ale přestali hrát a soupeř nás zatlačil díky standardním situacím. Hlavně Majer a Pařez byli nebezpeční," tvrdil kormidelník hostů Josef Florián.

Po změně stran se však Březiny dočkaly rychlého vyrovnání. „Kluci opět nepřebrali soupeře a Majer vyrovnal," zlobil se Florián. Do konce utkání už branka nepadla. „Podle mne to nebylo dobré utkání, spíše takový průměr. Navíc nám rozhodčí odepřel penaltu po jasném sražení Barilly, kterého fauloval Majer. Nyní hrajeme s Libouchcem doma a doufám, že předvedeme lepší výkon," dodal Florián.

„Remíza je zasloužená, já však čekal od svých svěřenců asi lepší výkon. Nyní nás čeká už ve středu zápas v Modré a v sobotu se představíme v Mojžíři. Do sestavy se vrací Tomáš Vlasák. Sám jsem zvědavý, jak se naši hráči s dvojzápasem popasují," uzavřel vše Mokráček.

SK BŘEZINY - FK JÍLOVÉ 1:1 (0:1)

Branky: 47. Majer – 7. Barilla. Rozhodčí: Budský. ŽK: 2:4. Diváci: 300. Poločas: 0:1.

Březiny: Stejskal – Wenzel (65. Kilián), Majer, Pařez, Knespl – Majerik, Kořínek, Hloušek, Šindelář – Galaš (80. Znamínko), Drahoňovský.

FK Jílové: Pekař – O. Michl, V. Michl, Rangl, Štercl – Červenka (75. Valenta), Just, Čermák (65. Janda), Farkaš – Barilla, Kurty.