Po zpackaném derby v Benešově zabrala Česká Kamenice, porazila Střekov B 3:1 a dostala se na třetí místo tabulky. „Kluci předvedli daleko lepší výkon a přístup, než před týdnem v derby. Ve 4. minutě dal branku Mach, po dvaceti minutách se nádherně trefil Mitruška z trestného kopu. Situace se zkomplikovala po vyloučení Pavla Vaňka a penaltě. Do poločasu se ale ve skrumáži nejlépe zorientoval Jakub Šimek a dal třetí branku. Ve druhé půli jsme hru v pohodě kontrolovali, rozhodčí na nás byl velmi přísný. Hodně pomohla důrazná domluva v týdnu, která změnila přístup některých hráčů,“ pochvaloval si lodivod České Kamenice Josef Rákosník.
Česká Kamenice – Střekov B 3:1 (3:1) B: Mach, Mitruška, Jakub Šimek – Čítek (pk). ČK: P. Vaněk, ŽK 3:4, 50 diváků.
Sestava: M. Vaněk – Mach, P. Vaněk, Čvančara, M. Němec – Kozelek, Mitruška, Olbert, Laub – Jírava, Jak. Šimek. (T. Marek, J. Marek, Bašta).

Do dobré formy se dostává Benešov nad Ploučnicí. Tentokráte přivezl tři body z Velkého Března. „Jsme spokojení, není to jako před dvěma týdny, kdy nám nebylo do zpěvu. Po centru ze strany jsme udeřili díky Minaříkovi, domácí do poločasu vyrovnali. Dva rychlé protiútoky pak rozhodly o našem vítězství. Myslím, že nám na záchranu stačí dvě vítězství. Věřím, že to dokážeme,“ s úsměvem řekl trenér Miloslav Kougl.
V. Březno – Benešov n. P. 1:3 (1:1) B: Králíček – Minařík, Pop, Neliba. ŽK 1:4, 60 diváků.
Sestava: Severín – Kougl, Ondrejkovič, Raba, Staněk – Neliba, Minařík, J. Mysliveček, Horvát – Srba, Pop. (V. Mysliveček, Vencl, Vitner).

Zbytečně vysokou porážku 1:5 si přivezl Union Děčín z chuderovského trávníku. „Bohužel, neměli jsme brankáře, chytal Bezouška, to je hráč z pole. Na začátku jsme nedali dvě slibné šance, pak jsme nepohlídali dlouhý aut, následně standardní situaci a už jsme se vezli. Navíc si natrhl sval jak Vodička, tak Novotný. Pak už se to jen dohrávalo. Nyní máme doma Chabařovice, to bude důležitý duel, ve kterém musím naplno bodovat,“ moc dobře ví trenér Unionu Michal Mitro.
Chuderov – Union Děčín 5:1 (4:0) B: Krok 2, Gabriel 2, Šimáček – Malec (pk). ŽK 1:0, 80 diváků.
Union: Bezouška – Hrbek, Murdych, Hanus, Vodička – Znojemský, Mitro, Miško, Novotný (Pulda) – Malec, Doubrava.