Děčínským řezníkům se nedaří od samotného začátku soutěže a se dvěma body jsou poslední. Své bodové konto tentokrát nerozšířili na půdě mostecké rezervy. Vilémovský Stap Tratec nezačal vůbec špatně, ale v současné době mu dochází dech a po debaklu v Polepech (0:6) ve víkendovém kole nebodoval ani na vlastním trávníku s Čelákovicemi a v tabulce se pomalu, ale jistě sune ke dnu.

Stap Tratec Vilémov – Čelákovice

1:2 (0:1)

„Fotbal z obou stran plakal a diváci se skoro celý zápas nudili. K vidění nebyla prakticky žádné šance, žádné pěkné akce, naopak tam bylo spousta chyb v rozehrách obou týmů. Nakonec hosté vyhráli šťastně o gól, což pro nás znamená, že budeme hrát opět jen o záchranu, místo v klidném středu tabulky, jak to vypadalo na začátku soutěže. Absence Buryánka, Greňa či Kříže byla citelná, ale i přesto to byl soupeř, který se doma musí porážet a ne mu nechat lacino tři body,“ poznamenal manažer vilémovského týmu Libor Sklenář.

Branky: 58. Kopřiva – 44. a 51. Prokeš. ŽK 3:2, 280 diváků, řídil Langer.

Stap Tratec Vilémov: Loos – Nagy L., Vlk, Šmalcl, Svoboda (46. Winzig), Kopřiva, Nagy M., Očipka, Havel (80. Zaspal), Kubeš, Kurel.

Most B – Řezuz Děčín

1:0 (0:0)

„Bylo to bojovné utkání ve kterém měli více šancí domácí a nás podržel v několika momentech brankář Chodura. My jsme si naopak žádnou vyloženou možnost nevypracovali. I tak si ale myslím, že by zápasu více slušela remíza, neboť domácí dali velice náhodného góla až dvanáct minut před koncem,“ řekl smutně trenér Řezuz Děčín Pavel Horáček.

Řezuz Děčín: Chodura – Hoffmann, Jirchář, Stach – Pařízek, Žáček, Žák, Dvořák, Líbal (80. Kurty) – Demčenko, Betyár.