„Byl to kvalitní zápas, plný nasazení. Bohužel náš brankář Plaček vyrobil čtyři hrubé chyby a bylo po nadějích. Porušil prostě před zápasem životosprávu, na tréninku si ještě pořádně promluvíme,“ čertil se lodivod děčínských Milan Řehák.

Modlany, které oslavovaly postup do krajského přeboru, začaly zostra a brzy vedly 2:0. „Murdych ovšem ve 30. a 45. minutě dokázal velmi rychle srovnat,“ doplnil Řehák.

Po přestávce pokračovalo ofenzivní představení, hattricku se dočkal domácí tahoun Tomáš Heřman. „Když jsme srovnali na 3:3 znovu chyboval Plaček. Neměli jsme nikoho na střídání, chyběli nám Štercl, Horký a Meduna. V sestavě se tak objevili hned čtyři dorostenci. Výkonem ovšem nezklamali. Pevně věřím, že bychom si z Modlan odvezli lepší výsledek, nebýt hrubých chyb našeho brankáře,“ litoval Řehák zbytečných hrubek.

Junior velmi dobrou sezónu zakončí doma proti Českým Kopistům. „Snad přijedou, když už sestoupily. Budeme se snažit důstojně rozloučit s I. A třídou a potěšit naše fanoušky dobrým a útočným fotbalem,“ dodal Milan Řehák.

BANÍK MODLANY - JUNIOR DĚČÍN 6:4

Poločas 2:2. Branky: Heřman 3 (jednou z penalty), Jan Vavrinec 2, Paseka – Murdych 2, Pecha, Kurty. Rozhodčí: Krupka – Chytil, Prágl. ŽK: 1:3. Diváci: 160.
Junior: Plaček-Šindelář, Mottl, Grund, Doksanský - Pecha, Kurty, Hloušek, Timofij-Kroupa J., Murdych.