Nevídaný obrat Rumburku dokončil kapitán Havel

Velké Březno – Hororové drama nabídlo utkání dvou týmu v I. A třídě, které dosud nepoznaly chuť vítězství. Nakonec se radoval Rumburk, který vyhrála na půdě Velké Března 4:3.

26.9.2012

FK RUMBURK - ilustrační foto.Foto: DENÍK

Rumburk přijel na půdu posledního týmu jen ve dvanácti lidech. Hosté lépe kombinovali, jenže ve 14. minutě nechali ve vápně trestuhodně volného Pošíka který zblízka nedal Hadarovi šanci – 1:0. Rumburk byl nadále lepší, ale Ondrka vychytal Havla a následně i Chladu. A bylo ještě hůř, když domácí ve 30. minutě podnikli rychlý protiútok , který hlavou zakončil Borovec – 2:0. Ovšem za dvě minuty si za obranu zaběhl Chlada a rychle snížil – 2:1. Vyrovnat mohl Šott, jeho střela však zaduněla pouze na tyč.

Na začátku druhého poločasu šli domácí opět do dvougólového trháku. Obrana zapomněla na Pošíka, který se nemýlil – 3:1. Za tři minuty však přišla další rychlá odpověď hostí, kdy se hlavičkou po rohovém kopu prosadil Šott – 3:2. Rumburk zatlačil a přežil tutovku Beneše, aby v závěru rozhodl. V 82. minutě vyrovnal Šott, když nekompromisně prostřelil Ondrku – 3:3. A vítězný obrat dokončil Havel, který uklidil míč z vápna do domácí sítě – 3:4.

Hosté tak v pátém kole poprvé vyhráli. „ Vítězství jsme potřebovali jako sůl a nerodilo se vůbec lehce. Po neskutečných chybách jsme inkasovali ,ale přesto jsme se vždy dokázali zvednout. Konečně jsem na mužstvu viděl odhodlání a  touhu po vítězství i přes nepříznivý vývoj zápasu. Jako lídr mužstva dnes působil herně i mentálně Mlejnek, taková je jeho role," pravil trenér hostí Josef Rákosník.

VELKÉ BŘEZNO - RUMBURK 3:4 (2:1)

Branky: Pošík 2, Borovec – Šott 2, Chlada, Havel. Rozhodčí: Trutnovský, ŽK: 3:4. ČK: 88. Pošík (V. Březno). Diváci: 80. Poločas: 2:1.

Rumburk: Hadar – Trégr, Fiala, Pokorný, Michalína – Mlejnek, Pilko – Chlada, Havel, Stankovič (90. Long)  – Šott.

26.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ / SLEDUJEME ON-LINE
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Volby v Jiříkově na Šluknovsku

Výsledky voleb ve všech městech a obcích na Děčínsku

Varnsdorf – Až ve dvanáctém soutěžním utkání si mohli fotbalisté Varnsdorfu vychutnat vítězství. To jim v důležitém utkání proti Frýdku-Místku vystřelil už ve 4. minutě Fahrudin Durděvič.

Šluknov chce hezčí centrum. Přidá na opravy domů

Šluknov - Majitelé budov mohou o příspěvek žádat do poloviny prosince.

Opava nedala Válečníkům šanci

Opava - Třetí letošní porážku si připsali děčínští basketbalisté. Severočeši nestačili na opavského lídra a prohráli 71:87.

České Švýcarsko - Úpravy se dotkly také Mariiny vyhlídky a Rudolfova kamene.