Internacionálové jako J. Berger nebo P. Horváth sice nedorazili, neboť se ve stejném termínu konala řada podobných akcí, ale zpestřením byla jistě účast reprezentanta Martina Fenina z Eintrachtu Frankfurt. V jednom z víkendových dnů mezi vánočními svátky a posledním dnem uplynulého roku se tedy do sportovní haly sjely výběry hráčů ze stejných bašt fotbalu jako v minulosti, tedy z Teplic (nechyběli zmiňovaný Fenin nebo Benát), z Děčína (s Voříškem, Hanzáliusem, Dornbachem, M. Vašákem a fotbalistkou Kožárovou) a z Jablonce (m. j. Majstorovič, Huber, Král).

Přijela opět tentokráte silná německá Žitava a o vítězství samozřejmě bojoval i domácí mančaft. Ten se představil v sestavě Liebl, Kudláček (z Liberce) – Knitl, Šmalcl, Čabala, Pavlíček, J. Němec, J. Novák, MUDr. P. Novák, P. Novák ml.

Po zajímavém a napínavém průběhu deseti utkání, kdy hrál každý s každým na 2× 8 minut, nebylo o vítězi rozhodnuto do samého konce. Výhru neobhájil Děčín, překvapila Žitava a na minulém turnaji třetí Teplice tentokráte zvítězily.

Konečné pořadí: 1. Teplice (9 bodů), 2. Žitava (7), 3. Varnsdorf (6), 4. Děčín (4), 5. Jablonec (3 body).

Nejlepším střelcem turnaje byl Fenin s 8 góly před Králem, ten zaznamenal 6 branek. Všechny zápasy rozhodoval Z. Maščuch, organizátorsky turnaj zvládali H. Michel, K. Soldán a J. Maščuch.

Akci navštívil v jejím průběhu slušný počet diváků a ti se měli rozhodně na co dívat. Závěrečné vyhodnocení a posezení hráčů všech zúčastněných týmů při občerstvení se konalo ve varnsdorfské restauraci Siesta a velice se také vydařilo.