V první půli byli aktivnější hosté, litovali však zahozených šancí. První šanci měl Čurgali st., ale netrefil míč v dobré pozici, Kramer střílel těsně vedle. Do třetice už z toho byl gól, když Karpíšek krásnou ranou zavěsil – 0:1.

Přidat další gól mohl Hajduk, ale jeho střela skončila na spojnici tyče a břevna. Znovu zvonila tyč po křižné střele Šembery. Druhý gól se nepodařilo již přidat a to asi rozhodlo. Ve velkém vedru Šluknovu docházeli rychle síly.

Druhý poločas byl Šluknov v hluboké defenzivě, jen občas z posledních sil zahrozil. Vyrovnání přišlo z pokutového kopu po faulu Čurgaliho ml., když penaltu proměnil Cibulka – 1:1. To již domácí byli na koni a pokračovali v tlaku. Obrat zařídil krásnou střelou Polák – 2:1. V poslední minutě pojistil vítězství Neuman na konečných 3:1.

Šluknov zaslouží pochvalu za první poločas, mužstvo se snažilo i nadále bojovat, ale již se nepodařilo vydržet se silami do konce. Dopadlo to tak stejně jako v minulém ročníku v Roudnici, když také Plaston dlouho vedl a nakonec prohrál.
V dalším utkání hostí Plaston Šluknov nováčka TJ Hrobce.

SK ROUDNICE NAD LABEM B - PLASTON ŠLUKNOV 3:1

Branky: R. Cibulka (pk), Polák, Neuman – Karpíšek. ŽK 1:6, r. Franěk, 70 diváků.

Šluknov: Bednář – Holešovský, Kirchner, Čurgali ml., Jägr – Šembera, Kramer, Čuda, Čurgali st. – Karpíšek, Hajduk. Střídal: Sokol, Baulovič