Co se týče druhé ligy, fotbalový Varnsdorf hraje venku. V neděli se od 10.15 představí v Praze, když hraje na hřišti Viktorie Žižkov.

Už třetí kolo má na programu krajský přebor, všechny týmy z Děčínska hrají v sobotu shodně od 17 hodin. Zatím stoprocentní Modrá zajíždí do Žatce, Jílové si vyměnilo pořadatelství a doma přivítá Srbice. A doma hraje také Vilémov, který přivítá silný tým SK Brná.

Jeden zápas mají za sebou v I.A třídě fotbalisté Rumburka a Šluknova. Domácí předehrávka druhého kola ale ani jednomu týmu nevyšla. Rumburk hraje v sobotu od 10.45 v Chuderově, Šluknov čeká v ten samý den, ale od 17 hodin duel na hřišti v Proboštově.

První kolo má na programu fotbalová I.B třída. V sobotu hraje Česká Kamenice na krásném trávníku v Chlumci (10.30). Od 13.30 přivítá Benešov nad Ploučnicí na svém pažitu Svádov. Děčínský Union pak v „azylu“ na Máchovce v ten samý čas hraje s Bezděkovem. V neděli od 17 hodin nastoupí Junior Děčín (hř. ŘEZUZ) proti Pokraticím, v ten samý čas se nováček z Heřmanova představí v Křešicích.

Startuje také okresní přebor, který má 14 účastníků. Všechny zápasy startují shodně od 17 hodin. A jaký je tedy program prvního kola?

Boletice n. L. - Chřibská, Březiny – Verneřice, Horní Podluží – Těchlovice, Jiřetín p. J. - Jiříkov, Krásná Lípa – Dobkovice, Malšovice – Šluknov B, Mikulášovice – Velký Šenov.