Vilémov se poprvé na jaře představil konečně na vlastním přírodním hřišti. V základní sestavě se objevily tři posily z druholigového Varnsdorfu – Zieris, Soběslav a Just.

V prvním poločase byli aktivnější domácí fotbalisté a zaslouženě se dostali do vedení. Střely Nagyho a Choda obrana hostů nepropustila. „Ve
21. minutě Očipka přetáhl centr. Ten si našel Vavroušek, zpracoval si míč a uklidil ho 
k levé tyči," popisuje vilémovský manažer Libor Sklenář první branku celého zápasu.

I když měl Vilémov stále mírnou převahu, další branka nepřišla. „Byli jsme o trochu lepší, ale pozorná obrana Brozan nám další trefu nedovolila," zklamaně říkal Sklenář.

Po změně stran přišla pro domácí ledová sprcha. V 50. minutě zbytečně fauloval ve vápně Soběslav a nařízený pokutový kop proměnil Zadina – 1:1. A aby toho nebylo málo, 
v 65. minutě Brozany dokonale otočily vývoj celého duelu. „Naši hráči se soustředili na přísně odpískaný faul. Hosté toho využili a z jejich rychlé akce vytěžil střelu k tyči Sdiri," smutně pokračuje manažer domácího souboru.

Domácí se hnali za vyrovnáním. V 83. minutě dostal míč do branky Šťastný. Jenže… „Pomezní viděl postavení mimo hru. Podle nás naprosto nesmyslné," naštvaně vzpomíná Sklenář.

I proto Vilémov ztratil další body. Poločasové vedení 1:0 domácí neudrželi a jejich záchranářská situace se opět zkomplikovala. „Po poločase byli hosté lepším týmem. Naši hráči po inkasovaných gólech vypadli z role. Škoda že rozhodčí neuznali naši vyrovnávací trefu. Do konce zbývá ještě osm kol, ale naše situace je každým neúspěchem vážnější," zdvihá Sklenář varovný prst.

V dalším kole hraje Vilémov na půdě favorizovaného Meteoru Praha.

STAP TRATEC VILÉMOV - SOKOL BROZANY 1:2 (1:0)

Branky: 21. Vavroušek – 50. Zadina (pk), 65. Zdiri. R: Krupa. 
ŽK: 1:1. Diváci: 220. Poločas: 1:0.

Vilémov: Vaňák – Vavroušek, Zieris, Jirchář, Soběslav – Očipka (75. Šťastný), Chod, Nagy, Ruszó (55. Červeňák) – Kurel, Just.