Postavení v tabulce velelo domácím vyhrát, ovšem poslední Křešice neprodaly svou kůži lacino. Hned v úvodu Bednář podcenil první střelu na branku Lepiče a míč skončil v síti – 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, což se povedlo Vichtereyovi z penalty po ruce ve vápně – 1:1. Hosté šli ale znovu do vedení, když Kučera tváří v tvář brankáři nezaváhal – 1:2.

Do druhé půle nastoupili domácí s cílem otočit stav utkání. Když však hosté zvýšili Rusým na 1:3, vypadalo to bledě. Čerstvou krev do žil nalila domácím hrubka brankáře hostů. Radek Vichterey vstřelil gól přímo z rohu na 2:3. Následný tlak vyústil v otočení skóre, když nejprve Hajduk střelou do prázdné branky vyrovnal na 3:3 a rozhodující gól vstřelil opět Hajduk střelou podél brankáře 3:4.

„Bylo to ve vedru velmi zajímavé utkání. Bylo k vidění mnoho dalších šancí a otočit nepříznivý stav je vždy hodně cenné," uvedl vedoucí klubu Ladislav Čurgali.

„Děkujeme všem našim divákům a sponzorům za přízeň v tomto ročníku a doufám, že budeme co nejlépe reprezentovat v nové sezóně, která začne 25. srpna. Mužstvo nakonec skončilo na osmém místě. Hlavně v závěru sezóny se dařilo podávat slušné výkony, a to pravidelně polovička z nominovaných hráčů byli naši dorostenci. To je velkým příslibem do budoucna," dodal Čurgali.

SK PLASTON ŠLUKNOV - FK KŘEŠICE 4:3 (1:2)

Branky: R. Vichterey 2, Hajduk 2, Lepič, Kučera, Rusý. R: Karmann. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:2.

Šluknov: Bednář – Čurgali ml., Lukáč, Holešovský, Jägr – Hajduk, Lehrl, Kirchner, Šembera – Slanina, Vichterey Radek. Střídali: Mikula, Kramer David, Hlávka.