Vilémov – Slavoj Žatec 5:3 (2:1)

Domácí mužstvo nastoupilo sice v nejsilnější sestavě, ale po rychlém vedení 2:0 a jasné převaze se domácí pouštěli do útočení a zapomněli zcela bránit. Toho hbití útočníci hostů dokázali využít a zápas zdramatizovat. Nakonec se domácí vzchopili a zaslouženě a jasně vyhráli.

Prvních dvacet pět minut bylo zcela v režii domácích, ale po zbytečně inkasované brance se hosté dostali opět do hry a začali trochu zlobit. Domácím se lepila smůla na paty a nebyli schopni se dostat do vážnějších šancí proti dobře organizované obraně v čele se zkušeným exligovým stoperem Bešíkem. První gól dal po pěkné akci v 18. minutě Kurel a druhou branku přidal o šest minut později Špinka. Ve 27. mninutě však snížil Viesinger a do kabin se tak šlo jen za jednobrankového vedení Stap Tratecu.

Nedlouho po začátku druhé části dokonce hosté vlastním gólem Hyky vyrovnali. Naštěstí ale přišla skvělá pětiminutovka od 72. – 77. minuty, ve které dokázali i toto utkání zvládnout a připsat si další tři veledůležité body do tabulky. O branky domácích se postupně postarali Kurel, Kotiš a znovu Kurel. „Škoda zbytečného vyloučení gólmana Loose, za kterého musel dokonce do branky Hejl, protože už jsme měli vystřídáno. Nepříjemností je také zranění zkušeného Pavla Svobody, které si vyžádá zřejmě delší pauzu. Jinak jsme nepodali příliš dobrý výkon, ale i takové zápasy musejí zákonitě přijít,“ řekl manažer domácích Libor Sklenář.

Branky: 18. 72. a 77. Kurel, 24. Špinka, 74. Kotiš – 27. Viesinger, 53. vlastní, 85. Heinz. ŽK 2:2. ČK 1:1. Před 300 diváky řídil Černý.

Vilémov: Loos – Hyka, Šmalcl, Špinka – Kotiš, Vlk, T. Jägr (75. Kessler), P. Svoboda st. (10. Jirásek), Buryánek – Kurel, Lehrl (70. Hejl). Trenér Suchomel.