O ty dva bodíky se postaraly týmy Jílového a Junioru Děčín, v obou případech to bylo na jejich vlastních hřištích a v obou případech se jedná o ztrátu. Šluknovský Plaston na vlastním trávníku podlehl nováčkovi soutěže Mojžíři a Rumburk prohrál v Libouchci.

Jílové – Pokratice

1:1 (1:0)

„V první půli jsme byli o něco lepší a zaslouženě jsme v poločase po brance Justa vedli. V úvodních patnácti minutách druhé části jsme měli tři obrovské možnosti, ale nedali jsme, a jak už to ve fotbale bývá, přišel trest. S tím si hosté počkali až do závěru, kdy sedm minut před koncem vyrovnali,“ ohlédl se za utkáním trenér Jílového Josef Florián.

Branky: Just – Krejčík. ŽK: 3:3. Rozhodčí: L. Novotný. Diváků: 80.

Libouchec – Rumburk

2:1 (0:1)

„Za porážku si vlastně můžeme sami svým přístupem. Hráči soupeře podcenili a to se vymstilo,“ stručně zhodnotil utkání nový trenér Rumburku František Dužár.

Branky: Slavka, Paseka – Posnar. Rozhodčí: Koloc. ŽK: 5:4. ČK: Paseka (Libouchec). Diváků: 100.

Šluknov – Mojžíř

0:1 (0:0)

„Zápasu by rozhodně více slušela remíza. My jsme ale neproměnili ani penaltu a hosté jednu šanci dali. K zápasu jsme nenastupovali v ideálním složení, neboť se někde stala administrativní chyba a neměli jsme k dispozici registrační průkazy šesti hráčů. Příště už to bude určitě lepší,“ prozradil trenér Plastonu Milan Lom.

Branka: Valta. Rozhodčí: Zvonař. ŽK: 6:3. ČK: Novotný (Šluknov). Diváků: 280.

Junior Děčín – Č. Kopisty

0:0

Domácí mladý tým měl po celé utkání územní i herní převahu, nedokázal však proměnit ani jednu z mnoha velice slibných příležitostí. Hosté podnikli několik rušivých brejků, brankář Beneš byl ale vždy pozorný. „I přesto, že jsme nevyhráli musím mančaft pochválit za předvedenou hru a bojovnost. Chybělo pouze to koření, tedy branky,“ poznamenal trenér Junioru Pavel Horáček.

Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 1:3. Diváků: 120.