Zbylé dva celky z děčínského regionu hrající tuto soutěž zajížděly na hřiště svých soupeřů a ani jeden nevyšel naprázdno. Jílové remizovalo v Modlanech, děčínský Junior vyhrál v Pokraticích.

Rumburk – Přestanov

7:0 (6:0)

„V utkání jsme chtěli potvrdit výhru z venku z minulého kola a od začátku jsme šli tvrdě za svým cílem. Když to pak bylo už ve třicáté minutě pět nula soupeř úplně rezignoval a zápas jsme zcela ovládli my,“ radoval se trenér vítězného celku František Dužár.

Branky: Chlada 3, Přibyl 2, Pokorný, Michel. ŽK 3:5. ČK 0:1 (J. Novák). 50 diváků, sudí Chytil.

Šluknov – Č. Kopisty

5:0 (2:0)

„Konečně jsme předvedli na vlastním hřišti to, co hrajeme venku, tedy dobrý kombinační fotbal. Dnes zde panovala i skvělá divácká kulisa, která nám dost pomohla. Ještě bychom to chtěli potvrdit v úterý v dohrávce proti Velkému Březnu,“ poznamenal trenér šluknovského Plastonu Milan Lom.

Branky: Zbončák, Čurgali, Očipka, Záruba, Kirchner. ŽK 4:4. 200 diváků, sudí Materna.

Modlany – Jílové

1:1 (2:0)

„Po vyrovnaném prvním poločase jsme se ujali vedení dvacet minut před koncem parádní trefou Michla. 0všem deset minut před koncem domácí vyrovnali a zrodila se tak zřejmě zasloužená remíza. Nás dnes hodně podržel brankář Pekař,“ zhodnotil utkání trenér Jílového Josef Florián.

Branky: Vavřinec – Just. Rozh.: Bláha. ŽK: 1:4. Div.: 50.

Pokratice – Junior Děčín

0:1 (0:1)

„Jednalo se o obtížné utkání v nervozní atmosféře a na hřišti, které by mohlo sloužit spíš pro náročné výběhy do kopce. Kdybychom po poločase vedli 4:0, nikdo by se nedivil, bylo to ale jen jedna nula“, zaznělo z děčínského tábora. Začátek a konec druhé části patřil domácím, prostřední část hostů. Branka však již nepadla a zápas skončil stejně jako první poločas. Touto výhrou a klopýtnutím Krupky doma s Libouchcem se Junior příblížili k vedoucí Krupce na dva body. „Přiblížení na dosah prvního a postupového místa jsme zdramatizovali vývoj v tabulce a jaro bude určitě ještě velice zajímavé,“ poznamenal jednatel Junioru Miroslav Tyl.

Branka: Horký. Rozh.: Borovec. ŽK: 2:2. Div.: 150.