Doposud si řezníci na tomto turnaji připsali dvě remízy (s Českou Lípou na konci listopadu doma a v Jablonci minulý týden) a jednu vysokou porážku na novoborské umělé trávě od Arsenalu Česká Lípa (5:0). Tuto bilanci už rozhodně chtěli rozšířit o nějaké to vítězství, bylo ale jasné, že výkon po tvrdé intenzivní přípravě na soustředění nebude zrovna ideální. A také nebyl, únava se projevila především ve druhé půli.

Nový Bor – Řezuz Děčín 3:2 (0:1)

Úvod utkání vyšel řezníkům velice dobře. Už ve 3. minutě měl velmi dobrou šanci Majer, jeho hlavičku po rohu Dvořáka ale brankář Szabo Kryl. Novoborský brankář byl v permanenci i o čtyři minuty později, Demchenkovu střelu ale jen vyrazil a důrazný autor povedené střely míč z dorážky dopravil do sítě. „Pod dojmem rychlého vedení jsme přestali hrát a pustili nevýrazný domácí tým do hry,“ naznačil věci příští vedoucí děčínského mužstva Míra Žák.

V úvodu druhé části se trefil Budský a bylo vyrovnáno. Děčín ale nesložil zbraně a krátce na to strhl vedení zpět na stranu řezníků Dvořák, kterého přesným centrem našel Stožický. Jenže hned po rozehrávce poslali domácí soupeři varovnou vizitku. Pokutový kop nařízený za faul Matouška ve vápně sice Zelinger neproměnil, když trefil tyč, trest za bezzubou hru řezníků ale přece jen přišel a to hned dvojnásobný. V 74. minutě se trefil exděčínský Nagy a o dvě minuty později zajistil domácím výhru Kubeš. „Je to velká škoda, ta porážka je zcela zbytečná, Bor není nijak silná celek,“ poznamenal Žák.

Branky: 7. Demchenko, 63. Dvořák – 53. Budský, 74. Nagy, 76. Kubeš. Řídil Ujka.

Řezuz Děčín: Chodura – Žák, Novák (46. Runt), Jirchář – Kovač, Majer, Čonka, Matoušek – Stožický, Demchenko, Dvořák.