Nejprve bude organizátorem již potřetí jedné ze skupin Tipsport ligy za účasti FK Teplice, FK Ústí n. L. SK Kladno, FC Slovan Liberec a SK Slovanu Varnsdorf.

Úvodní zápas je na pořadu již 9. ledna a utkají se celky Teplic a Varnsdorfu. Dalších devět zápasů se odehraje v následujících dvou týdnech. Je v jednání, že v sobotu 22. 1. by zápas Liberec – Teplice měla přenášet z Děčína Česká televize na programu ČT4 sport.

Od 23. ledna se pak na děčínské umělce rozeběhne další tradiční zimní turnaj v režii domácího klubu „O pohár města Děčína“. Tentokrát za účasti celků Tratec Vilémov, Lovochemie Lovosice, FK Řezuz Děčín, Arsenál Česká lípa B, FK Teplice (prvoligový st. dorost) a domácí FK Junior.

A konečně 29. ledna se roztočí kola turnaje mužů „Elecom cup“ za účasti týmů SK Březiny, ČSAD Libouchec, FK Česká Kamenice, FK Velké Březno, Union Děčín a MSK Benešov n. Pl.

Pořadatelé si přejí samozřejmě příznivé počasí bez větších přívalu sněhu a ne tak jak tomu bylo v loňském roce. Pokud vše dopadne dobře měl by si děčínský fotbalový příznivec přijít každý víkend opravdu na své .