Bez ztráty kytičky už jsou pouze dva týmy Dolní Habartice a Mikulášovice. Naopak na první body čekají Verneřice, Březiny a Dolní Poustevna.

Markvartice - Březiny 5:1 (3:0) B: 41. a 42. Šimek, 39. Vlach, 58. Kolman, 82. Raba - 64. D. Šindelář. R: Budský J- arisch, Hartig. ŽK: Šimek, Svoboda, Gaher, Göttlich - Sobotka, Šindelář, Gina, 60 diváků.

Ani na druhý pokus nováček z Březin nebodoval. Domácí rozhodli o třech bodech v první půli, kdy si vytvořili tříbrankový náskok.

Mikulášovice - Šluknov B 2:1 (1:0) B: 3. Kolda, 63. Briestenský - 75. Král. R: L. Šefčík - Kadora, Janda. ŽK: Petružálek, R. Vichterey, Briestenský - Jarábek, Dvořák, Borek, 80 diváků.

Mikulášovice potvrdily roli mírného favorita a těsně zvítězily. Zatím tak neztratily ani bod. Rezerva Šluknova ale bojovala do poslední minuty.

Verneřice - Starý Šachov 1:2 (1:1) B: 23. P. Rokos - 33. Žiak, 75. Klepsa. R: Benda - Kotík, Kropáč. ŽK: Zahradník, Drlík, Choura - Klepsa, Urban, Doležal, 50 diváků.

Verneřice začaly lépe, když je do vedení dostal Pavel Rokos. Jenže hosté díky Žiakovi a Klepsovi otočili výsledek a odvezli si domů první tři body v sezóně.

Staré Křečany - Těchlovice 3:1 (1:0) B: 28. Posnar, 60. Mezsároš, 76. Stelmaščuk - 68. L. Trlica. R: Procházka - Pilecký, Havran. ŽK: Vyskočil, Calvitti, Kafka, Havlíček - Kunta, Gálik, Fryc, 130 diváků.

Zajímavá návštěva viděla výhru Starých Křečan nad zkušeným celkem hostů. Těm sice vykřesal naději Luboš Trlica, vzápětí ji ale odfoukl třetí trefou Stelmaščuk.

Jiřetín p. J. - Krásná Lípa 1:1 (1:1) na PK 4:2. B: 14. Pácha - 21. Matějka. R: Šťastný - Jachimstál, Dostál. ŽK: Zelinger, Winzig, Fiala, Pácha - Smejkal, Hroník, Huňara, Pešír, 110 diváků.

Obě branky zápasu padly v úvodních dvaceti minutách. Utkání dospělo do pokutových kopů, bonusový bod zůstal v moci domácího Slovanu.

Spartak Jiříkov - Dolní Poustevna 5:1 (2:0) B: 30., 53. a 60. Šolc, 28. R. Häusler, 77. Jessl - 54. Hájek. R: Kožár - Dvořák, B. Beneš. ŽK: Jessl - Hrdlička, Šafránek, Tomek, 100 diváků.

I díky hattricku dvacetiletého Marka Šolce přejel Jiříkov Dolní Poustevnu, když jí dal nepopulárního „bůra". Hosté jsou zatím bez bodu na poslední místě.

Dolní Habartice - Boletice n. L. 3:2 (1:0) B: 65. a 80. P. Horvát, 5. K. Horvát - 70. Husák, 89. M. Šindelář. R: Michek - K. Beneš, Majstršín. Bez karet, 80 diváků.

Nováčkovský elán nechybí Dolním Habarticím, které vyhrály i druhé domácí utkání v řadě. Tentokráte to odnesly Boletice, dvakrát se do černého trefil domácí střelec Pavel Horvát.

1. D. Habartice 2 0 0 7:4 6

2. Mikulášovice 2 0 0 6:3 6

3. Jiřetín p. J. 1 1 0 6:3 5

4. Krásná Lípa 1 1 0 4:2 4

5. Sp. Jiříkov 1 0 1 7:4 3

6. Markvartice 1 0 1 7:5 3

7. Boletice n. L. 1 0 1 5:5 3

8. Šluknov B 1 0 1 3:3 3