„Je to ale tím, že jsem prakticky celý únor netrénoval. A teď mi to chybí,“ přiznal. Severočeši zabrali po čtyřech zápasech bez vítězství. „Nemyslím si, že jsme hráli jinak, než v ostatních zápasech. Ale proti Pardubicím nám tam padlo prakticky všechno. To nám v minulých zápasech chybělo,“ připomněl Klobása.

Sám skóre otevřel a pak přidal uklidňující trefu na 4:1. „U té první mi to Adam Ondráček dával z jedničky do kapsy. Byl jsem tam, kde mám být. A u té druhé to zase byla dobrá práce Ondry,“ vzpomínal na obě brankové trefy.

Varnsdorf má třicet bodů, podle Klobásy to ale na záchranu stačit nebude. „Spodek tabulky je hodně našlapaný, všechny týmy bodovaly. Musíme ještě nějaké body přidat, to je jasné,“ zdůraznil.

Varnsdorf jede dvakrát ven (Znojmo, Třinec), za týden doma v důležitém zápase hostí Táborsko. „Tohle bude klíčový zápas, ten musíme zvládnout. A bylo by dobré přivézt nějaké body z venkovních zápasů. Sil už moc není, ale musíme to ukopat. Druhá liga do Varnsdorfu patří a byla by velká škoda, kdyby se sestoupilo,“ dodal na závěr Stanislav Klobása.