Jenže trmický strašák se rychle změnil v bezbranné dítko. Bynovští i díky hattricku kanonýra Jakuba Murdycha zvítězili jasně 6:1. „Bylo znát, že jsme byli téměř kompletní a všichni se snažili v obrovském vedru podat ten nejlepší výkon a nechali na hřišti vše. Dopředu jsme opět nezklamali, ale stejnou pochvalu zaslouží tentokrát i defenziva," nešetřil pochvalou vedoucí mužstva Libor Eichelmann.

První půli si pronajal Murdych. Po akci přišel faul na Galaše a penalta, kterou Očipka proměnil. Posila z Junioru Děčín pak sama obstarala další dvě branky. „Rádi si začínáme zvykat, že Kuba se tváří v tvář gólmanům nemýlí," usmíval se Eichelmann.

Po změně stran sice dostal na chvilku Trmice do hry Uhlíř, po čtvrté brance Murdycha, který tak má v kapse druhý hattrick v sezóně, už Děčín dokráčel ke druhému vítězství v sezóně.

„I soupeř ocenil výkon našich hráčů a po zápase jim „poděkoval" za lekci fotbalu. Snad se příští soupeři brzy dočkají další," dodal na závěr Libor Eichelmann.

Union Děčín - MSK Trmice 6:1 (3:0)

B: Murdych 3, Očipka 2 (1 z PK), Eichelmann - Uhlíř. R: Roháč. ŽK: 3:4, 50 diváků.

U. Děčín: Jeřábek - Brázdil, Huček, M. Němec, Bedrníček - Eichelmann (79. Nedvěd), Kalaš, Sejkora - Očipka (89. Zvolský) - Galaš (89. Hampl), Murdych (89. Syrovátka).