„Výkon v Milešově jsme hodili za hlavu. Opět jsme začali bojovat a na hřišti doslova jezdili po zadku," zdůraznil stoper Modré Kamil Podolský. 
V první půli byla Modrá lepším týmem, dvě stoprocentní šance zahodil Cimpl, neujala se ani pěkná střela Demčenka. Na druhé straně se zaskvěl Chadraba, při velké šanci Neštěmic vyrazil míč na tyčku.

Vítězná branka pak padla po velké hrubici hostujícího brankáře Matějky. „Ten chtěl udělat kličku Havrdovi. Míč mu však utekl a náš útočník ho uklidil do sítě," pochvaloval si Podolský.

Po změně stran tlak Neštěmic zesílil a Modrá se musela bránit. „Dvě velké šance opět vychytal Chadraba, v té další se neštěmický útočník sám připravil o šanci. Za nás mohl rozhodnout Cimpl, ale opět 
v zakončení selhal," pokračoval domácí obránce. Jistotu Modré dodal opět Havrda, který se pět minut před koncem prosadil po rychlém protiútoku. Jiskra tak udržela krok 
s první polovinou tabulky.  „V Milešově jsme dostali pořádnou facku, kterou jsme asi potřebovali. Vrátili jsme se k poctivému výkonu," dodal Podolský.

To hostující trenér Martin Beran žehral na opakující se chyby svých svěřenců. „V první půli to byla tragédie, vše umocnila fatální chyba Matějky. Po změně stran jsme byli lepší, ale zase vyhořeli v koncovce," láteřil.

JISKRA MODRÁ - NEŠTĚMICE 2:0 (1:0)

Branky: Havrda 2. Rozhodčí: Zubr. ŽK: 2:3. Diváci: 100.
Modrá: Chadraba – Žák, Podolský, Frkal, Struha – Meduna (80. Líbal), Čapek, Demčenko, Kuna – Havrda, Cimpl.