Jediná gólová situace celého zápasu vyvolala na libouchecké straně negativní emoce. „Vyhráli gólem z vymyšlené penalty, které předcházel ofsajd. Sudí to nezvládli, po celý zápas pouštěli zákeřné fauly na naše hráče, Černohorský to odnesl přetrhanými vazy v kotníku," zlobil se trenér Libouchce Václav Strádal.

Po faulu Sýkory kopala Modrá penaltu, Podolský ji napálil do tyče, míč do branky vrátil střídající Šotola. „Pro nás to byl nesmírně náročný zápas, tentokrát se nám moc nedařila hra dopředu. Ale to také proto, že hosté hráli opravdu velmi dobře takticky a organizovaně. Bylo to klasické derby, kde bylo na prvním místě nasazení a důraz," pravil domácí trenér Josef Rákosník.

„Před zápasem jsem si přál, aby se to rozhodlo na hřišti. To se stalo, ale ten způsob byl naprosto nepochopitelný. Přitom rozhodčí byli lidé, které osobně znám," dodal Strádal. „Teď hrajeme v Mojžíři. A očekávám stejně těžký zápas," uzavřel vše Rákosník.

Jiskra Modrá – Libouchec 1:0 (0:0)

B: Šotola. R: Šmíd. ŽK: 3:4. Diváci: 156.

Modrá: Matějka – Bičák, Podolský, Tesařík, M. Fejfar – Mayerhofer, T. Fejfar, Makarov (61. Šotola), Štěrba (63. Sýkora) – Štorc, Fichtner.