Jiskra měla v hrsti tři body, rozhodující gól domácích, padl po rohovém kopu. „Je to škoda, měli jsme na tři body, kdy jsme se zlepšili po přestávce,“ smutně hlesl vedoucí Jiskry Ladislav Michalec.

Domácí byli v úvodním poločase lepším týmem a zaslouženě se dostali do vedení. „Štětí bylo lepší, my jsme dostávali laciné branky. V poločase jsme tedy prohrávali 0:1,“ konstatoval Michalec. Ani po změně stran to nevypadalo na nějaké překvapení, zvlášť, když domácí Malý přidal druhou branku Štětí.

Náhle přišel velký obrat. „Asi v 60. minutě přiťukl míč Fichtner Sýkorovi a ten snížil na 1:2. Kluci se dostali do tempa a brzy padla naše druhá branka. O pět minut později zahrál Tomáš Fichtner perfektně trestný kop a vyrovnal. Osm minut před koncem dokonal obrat v náš prospěch Klínský,“ pochvaloval vůli svých svěřenců vedoucí Modré.

Bohužel Jiskra vítězství neudržela, rozhodla o tom chyba brankáře. „V 90. minutě po rohovém kopu vypadl Podhorskému míč a Poráč srovnal. Nehrajeme špatně, i když jsme předtím doma vysoko prohráli, dali jsme několik tyčí a právě mladý Podhorský dvakrát chyboval. Je to mladý kluk, nebudeme ho zatracovat,“ tvrdí Michalec.

Situace na konci krajského přeboru se zamotává, Proboštov totiž vyhrál na Střekově. „Na Střekova ztrácím dva body, Proboštov nás dotáhl. Nezbývá, než stále bojovat. Máme ale velmi těžký los, oproti naším soupeřům,“ dodává Michalec.

SK ŠTĚTÍ - FC JISKRA MODRÁ 3:3

Poločas: 1:0. Branky: Slanička, Malý, Poráč – Sýkora, Fichtner, Klínský, ŽK 3:5, rozhodčí: Černý, 130.
Modrá: Podhorský – Kolinger, AUg. Čapek, J. Kosejk, Struha – Klínský, Ant. Čapek, Růžička, Andok (80. Konšal) – Sýkora (65. Bartko), Fichtner