„Celý zápas jsme byli lepší 
a soupeře tlačili. Bohužel 
v první půli přišla ojedinělá šance soupeře. Po centru ze strany se trefil Paseka a  Neštěmice šly do vedení," zklama-ně říkal stoper Modré Vít Žák.

Po změně stran se hrálo podle stejných fotbalových not. Modrá tlačila, ale buď byly její pokusy nepřesné, nebo je zneškodnil dobře chytající Dráb. V samotném závěru pak přišla chyba Formana, Neštěmice podnikly rychlý protiútok a zakončující Borovec rozhodl. „Chvilku poté se sice prosadil Šotola, ale to už bylo pomalu v nastaveném čase. Hodně jsme stříleli, ale vlastně hráli jen po vápno. Chyběla nám finální přihrávka. Je to pro nás zklamání, tenhle zápas jsme chtěli a hlavně měli vyhrát," dodal Žák.

To hosté si vydřeného úspěchu velmi vážili. „Zvítězila vůle po vítězství.  Byl to náš nejhorší podzimní výkon, Modrá byla po všech stránkách lepší, vlétli na nás a my můžeme děkovat Drábovi a obraně, že jsme to ustáli. Výsledek je rozhodně lepší než předvedená hra," pravil trenér hostů Martin Beran.

JISKRA MODRÁ - ČESKÝ LEV NEŠTĚMICE 1:2 (0:1)

Branky: Šotola – Paseka, Borovec. R: Hamšík. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Jiskra Modrá: Kratochvíl – Fejfar, Žák, Podolský, Forman (15. Šotola) – Sýkora, Veselý, A. Čapek, M. Čapek – Fišer, Demčenko.