Modrá poprvé v sezóně ztratila a spadla na třetí místo. Domácí prohýřili dvoubrankový náskok, ale zvládli penalty. Hosté vstali z mrtvých, přišli o vyloučeného Kříže, přesto dokázal kapitán Antonín Čapek vyrovnat na 2:2.

„Nakonec asi zasloužená remíza. Domácí byli bojovnější a hráli s nasazením, my jsme byli zase fotbalovější. Vyhrát mohla nakonec obě mužstva," pravil po utkání moderský trenér Josef Rákosník. „Bylo to derby se vším všudy, hrál se parádní fotbal a divákům se to muselo líbit," kontroval jeho protějšek Václav Strádal.

Hosté začali příliš profesorsky a po chybě Kratochvíla je potrestal Wild. „Pak Tonda Čapek trefil břevno, Kříž dokonce nedal penaltu," lamentoval Rákosník.

Po druhé brance domácích vzápětí snížil Štorc. 
A i přes vyloučení kanonýra Kříže dokázal vyrovnat krásným gólem právě kapitán Čapek. „Toho si nejvíce cením. Za stavu 0:2 jsme to nezabalili a i v deseti dokázali vyrovnat. Teď doléčíme zraněné a v neděli vlítneme na Mojžíř," dodal odhodlaně Rákosník. „Dva body jsou cenné, ale měli jsme tam další šance," uzavřel vše Strádal.

FK Libouchec – Jiskra Modrá 3:2 po PK (1:0)
B: Wild, Černohorský – L. Štorc, A. Čapek. R: Menšík. ŽK: 3:3. ČK: Kříž (M), 159 diváků.
Modrá: Kratochvíl – Bičák, Žák, Tesařík, Štěrba (46. Janů) – Fichtner, A. Čapek, T. Fejfar, Slykshouski (46. Vaschkevich) – L. Štorc, Kříž).