Jiskra doma po vyrovnaném zápase padla s Brnou 0:1. Rozhodnutí přinesla tak trochu diskutabilní penalta, kterou po hodině hry proměnil hostující Gaydarski. „Je smutné, že pět minut před tím byl ve vápně Brné sražen Fejfar. A prakticky totožná situace na druhé straně, kdy se do souboje dostal Matějka s Demčenkem. Ale sudí to odpískal jen proti nám,“ krčí rameny trenér Modré Josef Rákosník.

Domácí opět nebyli kompletní, na stoperu doplnil zkušeného Tesaříka taktéž exteplický fotbalista Radek Divecký. „Byl to opatrný fotbal, za hosty hrozil Králík s Demčenkem. Na druhé straně vychytal Diveckého Satek,“ připomněl Rákosník první poločas.

Po penaltě se domácí tlačili za vyrovnáním. Ale marně. „Klínský dal branku, ale ta nebyla pro údajný ofsajd uznána. V poslední minutě pak Fejfar po skrumáži trefil jen tyč,“ smutnil domácí trenér.

Modrá je tak čtrnáctá, její situace se nezlepšila. „Hráčům nemám co vytknout. Nasazení a bojovnost byly v pořádku. Jen ta koncovka. Výkon byl lepší než v Bílině. O to více mě mrzí, že jsme neurvali ani jeden bod,“ dodal na závěr Josef Rákosník.

Jiskra Modrá – SK Brná 0:1 (0:0)

Branka: 61. Gaydarski (PK). R: Holec. ŽK: 6:4. Diváci: 120.

Modrá: Matějka – Bičák, Tesařík, Divecký, Veselý – Mayerhofer – Šotola (78. Karlík), A. Čapek, T. Fejfar, Čisár – Klínský.