Mladší dorost Slovanu točil v derby desítku

Děčínsko - Mladí varnsdorfští fotbalisté vrstevníky z Rumburku nešetřili

14.5.2008

Mladší žáci: Junior Děčín – Sparta Praha B Foto: Deník/Petr Bláha

Do uplynulých kol vyšších fotbalových soutěží mládežnických kategorií zasáhly i celky děčínského Junioru a Slovanu Varnsdorf. Mistrovský zápas odehrály i druholigové ženy Slovanu .

Divize dorostu

Junior Děčín - Dukla Praha 2:3. St. dorost. Branky Děčína: Murdych, Meduna. Do Děčína přijel vedoucí celek soutěže, ale Junior byl od první minuty lepším celkem. Bohužel neproměňoval své šance a naopak soupeř tvrdě potrestal tři veliké chyby obrany a brankáře. Mladší dorost Junioru utkání již předehrál dříve.

Kr. přebor dorostu

Rumburk – Varnsdorf 1:2 (0:0). St. dorost. Varnsdorf v derby utkání otočil pro něj nepříznivý stav 1:0 a rozhodl duel až v nastavení. Domácí se vypjali k dobrému výkonu. Branky vítězného celku dali Mauder a Budský.

Rumburk – Varnsdorf 0:10 (0:5). Ml. dorost. Jednoznačná záležitost. Po Dubí v minulém kole inkasoval desítku i Rumburk. Góly: Šťastný a Šolc po 3, Novák a Chlan po 2.

Divize žáků

Junior Praha - Junior Děčín 3:1. St. žáci. Branku hostů dal Šindelář. Junior se v Praze neprosadil a odjel bez zisku bodů.

Junior Praha - Junior Děčín 1:2. Ml. žáci. Obě branky hostů dal Pepich. Domácí celek vedl v poločase 1:0, ale po přestávce Junior přidal a stav zápasu zlepšenou hrou otočil.

I. A třída st. žáků

Libouchec – Varnsdorf 1:2 (1:1). Dohrávka. Branky hostů: Kuba, Macháček. Slovan se na výhru nadřel.

Č. Kamenice – Varnsdorf 0:3 (0:1). Góly: Kuba, Fiala, Sivák. Slovan zakončil skvělý týden, ve kterém sehrál tři zápasy a všechny měly vítězný konec.

Kr. přebor st. přípravek

Slovan Varnsdorf hrál další dva zápasy přeboru Libereckého kraje ve vlastním prostředí, plně ho ale nevyužil. Varnsdorf - Loko Č. Lípa 1:0. Gól vstřelil Kolár. Varnsdorf - Nový Bor 1:2. Branku dal Doležal.

II. liga žen

Varnsdorf – Karlštejn 2:1 (1:1). Utkání s velmi těžkým a zkušeným soupeřem, který minulou sezonu hrál I. ligu, domácí ženy zvládly se štěstím. Domácí celek ale hodně běhavému soupeři stačil a podržela jej brankařka. To se na druhé straně u soupeře tvrdit nedá. Branky vítězek Štefanová a M. Mokrá.

Předsedkyně ČSÚ: Volební účast ani žádné jiné výsledky dopředu netipuji

Ústí nad Labem - – Necelých dvacet minut po otevření volebních místností dorazila k volební urně na Bukově v Ústí také předsedkyně Českého statistického úřadu Iva Ritschelová.