Jiskra nebyla opět horším týmem, přesto doma podlehla nováčkovi z Perštejna. „Fotbal je pro nás krutý, kalich hořkosti si opravdu vypíjíme až do dna,“ smutně řekl trenér Josef Rákosník.

Jeho svěřenci se hrozně trápí v koncovce, sami pak inkasují doslova pitomé góly. „Po minulém zápase jsem si říkal, že tak blbé branky dostat nemůžeme. A my dostaneme ještě blbější,“ kroutil hlavou.

První dal zkušený Filinger z půlky hřiště, kdy potrestal postavení Matějky. Pak Filinger trefil tyč, míč si do sítě srazil Podolský.

Po změně stran se Modrá hnala za kontaktní brankou. Ale šance Veselého, Štorce, nebo Martina Fejfara brankou neskončily.

„Hráči hlavně ve druhé půli makali, já jim nasazení a vůli vytknout nemůžu. Soupeře herně přehráváte, ale chybí nám koncový hráč, který to úsilí korunuje brankou. Perštejn byl horší, přesto má tři body. Ale nic nevzdáváme a budeme dál bojovat, snad body budou postupně přibývat,“ uzavřel vše trenér posledního týmu krajského přeboru.

Jiskra Modrá – Spartak Perštejn 0:2 (0:2)

B: Filinger 2. R: Sedláček. ŽK: 3:3. Diváci: 70.

Modrá: Matějka – Pražák (43. Šotola), Podolský, Tesařík, M. Fejfar – Čisár, T. Fejfar, Mayerhofer, Makarov (66. Sýkora) – Štorc, Veselý