Nováček z Mikulášovic díky dobré první půli doma porazil 2:0 Střekov B. Napravil tak zaváhání z minulého kola a poskočil na první místo. Obě trefy zařídil Šach. „Do soupeře jsme se pustili od úvodních minut, výhra byla zasloužená," pochvaloval si předseda Mikulášovic Jaroslav Šulc.
Mikulášovice – Střekov B 2:0 (2:0) B: Šach 2. R: Sůra. Bez ŽK: ČK: Trux (S). Diváci: 150.
Mikulášovice: Tesař – Habr (75. M. Soukup st.), Kozák, Vítek, Vl. Soukup – M. Soukup ml., Křehký, Novák, Linhart – Šipula (81. Budiš), Šach (64. Hoštička).

Velký Šenov doma padl
s Chuderovem, jediný gól obstaral už v 8. minutě hostující Guttman. Domácí tak spadli na druhou příčku. „Utkání bylo bohaté na šance, výborně chytali oba brankáři. Minimálně bod jsme si zasloužili," uvažoval domácí funkcionář Pavel Müller.
Velký Šenov – Chuderov 0:1 (0:1) B: Guttmann. Rozhodčí: Vlk. ŽK: 3:3. Diváci: 130.
V. Šenov: Kysela – Maier, Snášel, Rubanický, Kříž – Freisler, Malý, Čurgali, Podhora – Skyva, Demeter.

Benešov nad Ploučnicí doma přetlačil Chlumec 3:2 a na vedoucí pozici ztrácí pouze tři body. Domácí sice ztratili dvoubrankové vedení, výhru jim vystřelil čtvrt hodiny před koncem Neliba. „V první půli byl lepší soupeř, hlavně jeho záloha. Po změně stran jsme zase byli lepší my, je to cenné vítězství," konstatoval domácí trenér Miroslav Vrabec.
Benešov n. Pl. – Chlumec 3:2 (2:2) B: Chmelík, Brom, Neliba – L. Mach, Šimice. Rozhodčí: Löffelmann. ŽK: 4:1. Diváci: 60.
Benešov: Polanský – Vitner (35. Pařízek), Horvát, Hora (65. Neliba), Verbíř – Jäger, Chmelík, J. Mysliveček, Janda (80. Kropáč) – Kolář, Brom.

Dech začíná nabírat Horní Podluží, potřetí v řadě bodovalo. Tentokráte doma porazilo poslední Svádov 5:1, hattrickem se blýskl Bandas. „Výsledek je pro hosty krutý, předvedli dobrý výkon. Divím se, že je Svádov poslední. Významně nás podržel Pažebřuch, opět nám dobře zahrála obrana. Výborně pískal sudí Andrle," spokojeně pravil kouč Čechie Pavel Rokos.
H. Podluží – Svádov 5:1 (1:0) B: Bandas 3, Riedel, Bulejko – Havel. R: Andrle. ŽK: 3:4. ČK: Prokeš (S). Diváci: 80.
H. Podluží: Pažebřuch – Kalista, Svoboda, Peleška, Fiala – Bláha, Chaloupecký, Bulejko, Čech – Bandas, Riedel. Střídali: Boštík, Chlan, Bukáček.

Počtvrté v řadě nebodoval Heřmanov. Nováček soutěže na těžkém terénu podlehl Hostovicím a krčí se na předposledním místě tabulky. „Byl špatný terén, měli jsme své šance. Hosté využili dva rychlé protiútoky," zklamaně říkal vedoucí Heřmanova František David.
Heřmanov – Hostovice 0:2 (0:1) B: Šimáček, Černohorský. R: Petráček. ŽK: 0:1. Diváci: 40.
Heřmanov: Herák – Drobúl, Raba, Čapek, Wenzel – Váňa, Rojko, Mataj, Havlíček – Znamínko, Chlouba. Střídal: Kolárik.