Prvních třicet minut se toho na trávníku příliš neudálo. Domácí drželi více míč na svých kopačkách, přesto se do větší šance nedostávali. To samé ovšem platilo o hostujícím Kladnu. Sedm minut před poločasem mohl jít Varnsdorf do vedení. Po rohu Jordáka se do zakončení prodral Ježdík, Jakubov ovšem vytasil perfektní zákrok. V nastaveném čase se sám před kladenským brankářem ocitl Jiří Procházka, v obrovské šanci ovšem netrefil ani branku.

Po nástupu z kabin se hrál přeci jen otevřenější fotbal. Bohužel udeřilo Kladno. V 58. minutě se po nenápadné akci prosadil Sklenář – 0:1. Domácí lodivod Aleš Křeček posílil útočné řady a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Nejprve hlavou už překonal Jakubova Jordák, kladenského gólmana zastoupil jeho obránce na brankové čáře! O dvě minuty později se domácí konečně dočkali. Po rohovém kopu přesnou hlavičkou překonal Jakubova Jiří Pimpara – 1:1.

Slovan se hnal za důležitým vítězstvím, které by mu hodně pomohlo v záchranářských bojích. A šest minut před koncem mohl rozhodnout. Varnsdorf dostal výhodu pokutového kopu, Miroslav Hozda ovšem ztroskotal na skvělém Jakubovi. Remíza nic nevyřešila, odstup od Kladna zůstává čtyřbodový.

Slovan Varnsdorf – SK Kladno 1:1 (0:0) B: 67. Pimpara – 58. Sklenář. ŽK: 0:1. Diváci: 1 100.
Varnsdorf: Porcal – Ježdík, Pimpara, Stehlík, Jakobovský – Breite (60. Čemba), Hozda, Chod (62. D. Procházka), Rudnytskyy – Jordák, J. Procházka (79. Mach)