Jednalo se o zápas dvou předních celků České fotbalové ligy, neboť Slovan před zápasem figuroval na šestém místě a na svého hosta ztrácel rovných deset bodů.

Varnsdorf – Sezimovo Ústí 1:3 (0:2)

Domácí úvod utkání nezvládli, snad zaspali, nebo na ně hosté vlétli jako uragán (vyberte si) a ve třinácté minutě prohrávali o dva gól. O vítězi zápasu tak bylo prakticky rozhodnuto. Už ve třetí minutě kopali ústečtí fotbalisté trestný kop a Kostečka je umí, o čemž se přesvědčil i brankář Macháček – 0:1. O deset minut později si na přesný centr naběhl Horka a hlavou zvýšil na 0:2. Slovan pak měl převahu, ale do přestávky si vytvořil jen dvě neproměněné šance Procházky a také nastřelil tyč. Stejně jak začal první poločas, začal i ten druhý. Neuběhlo ani dvanáct minut a hosté opět skórovali. Rohový kop proměnil ve třetí branku lídra třetiligové tabulky Martínek.

Slovan se alespoň jednou mohl radovat v 71. minutě, kdy se prosadil Kotiš, který uzavřel skóre zápasu. V závěru už se domácí do výraznějšího tlaku nedostali. Hosté hráli takticky, kouskovali hru, třikrát vystřídali a bez větších problémů dovedli zápas do vítězného konce, čímž udělali další krok do II. ligy.

Branky: 71. Kotiš – 3. Kostečka , 13. Horka, 58. Martínek. Sudí Váňa.

Varnsdorf: Macháček – Hyka (68. Ginzel), Vavroušek, Kotiš, Stehlík, Jordák (68. Křemen), Procházka, Kabele, Hozda, Čemba, Chod. Trenér Zbyněk Busta.