Ovšem Junior, tak jako v mnoha podzimních zápasech, byl v úvodu aktivnějším týmem. Hosté dobře kombinovali a většinou se hrálo na polovině favorizovaných Litoměřic. Jenže v 25. minutě zbytečně fauloval Stach a z následného trestného kopu po nejistém zásahu Ernekra se Litoměřice dostali do vedení - 1:0. Junior se nevzdával, jenže čtyři minuty před poločasem nechal Hloušek odkrytou pravou stranu obrany a domácí se radovali po rychlém protiútoku podruhé - 2:0.

Zcela katastrofální byl vstup Děčína do druhého dějství. Minutu po příchodu z kabin špatně rozehrál stoper Stach, brankář Ernekr při vyběhnutí zaspal a Vlasák zvýšil již na 3:0. Tato branka definitivně zlomila hosty a ti do konce poločasu předvedli velmi špatný výkon a Litoměřice ještě jednou vyšperkovaly zaslouženě své vysoké vítězství.

Junior tak s jedenácti body okupuje samé dno krajského přeboru. V posledním podzimním kole svěřenci Pavla Horáčka na svém hřišti přivítají čtrnáctou Bílinu.

FK LITOMĚŘICE - JUNIOR DĚČÍN 4:0

Branky: Hruška, Stejskal, Vlasák, Gunert. Rozhodčí: Živnůstka. ŽK: 0:1. Poločas: 2:0. Diváci: 160.

FK Junior: Ernekr - Hloušek (59. Škoda), Stach, Čapek, Doksanský - Pecha (45. Chmelík), Bárta, Žáček - Demčenko, Meduna (45. Betyár).