Okresní fotbalová disciplinárka na svém prvním dubnovém jednání projednala několik provinění fotbalistů z podzimních dohrávek a také trestala za čtyři obdržené žluté karty.

V mistrovském utkání III. třídy Dobkovice - Prysk (5:3) vyloučil rozhodčí Ladislav Šefčík v 68. minutě hned dva hráče Prysku. Přestože měli hráči dlouhou zní přestávku museli odejít oba předčasně ze hřiště pro stálou bolest fotbalistů sprosté řečnění. Milan Fiedler počastoval AR1 slovy: „ty hovado, proč jsi to nemával,“ a tak si od fotbalu opět odpočine, neboť dostal stop na čtyři utkání, tj. do 8. května.

Ještě hůře dopadl jeho kolega v dresu Roman Horváth. Ten se neudržel a řekl AR “ty čur…, proč jsi to nemával.“ neuvědomil si že je ve čtrnáctidenní podmínce, která se mu k vynesenému trestu přičetla. Fotbalista si tudíž nezahraje fotbal až do 29. května.

V utkání III. třídy Huntířov-Chřibská (1:4) vyloučil rozhodčí Petr Kouba domácího hráče Václava Linharta za úmyslné vražení do soupeře v nepřerušené hře. Za tento faul si nezahraje 2 utkání, tj. do 24. dubna.

Poté disciplinárka projednala dvě žádosti hráčů o prominutí zbytku trestu. A to hráče Martina Veroňka (Chřibská) a Romana Kučery (Těchlovice). Po projednání pak disciplinárka hráčům nevyhověla.

Dále pak disciplinárka udělila finanční postihy ve výši jedné stokoruny za čtyři ŽK těmto hráčům: Nový Zdeněk (START Děčín) a Klofáč Marek, Sladkovský Petr, Chalánek Petr (všichni S Velký Šenov).