Ve dvou zápasech se jeho hráči trefili jedenáctkrát, přesto si připsali jen jednu výhru proti Rumburku. V nedělním utkání vedli již o dvě branky, ale nakonec se museli bát i o remízu.

Děčín – Rumburk 7:4

K prvnímu utkání uplynulého víkendu nastoupili hráči Junioru již v pátek, kdy se utkali na umělé trávě městského stadionu s Rumburkem.

Děčín dokázal nakupit v utkání proti mladému soupeři řadu chyb, které mnohdy mohly pramenit i z určitého sebeuspokojení. Domácí se totiž dostali až do tříbrankového vedení 4:1. Rumburk to ale nezabalil a postupně snižoval skóre. Přesto na Děčín, který opět přidal, nestačil.

Trenér Děčína Pavel Horáček: „Snažíme se hrát hodně dopředu a proto hodně inkasujeme. Nejsme pořád ale ještě kompletní, chybí nám několik hráčů do obrany.“

Branky Děčína: Bárta 2, Žáček, Betyár, Horký, Demčenko, Timofij

Sestava Děčín: Brejcha - Šindelář, Horáček, Stach, Doksanský - Žáček, Bárta, Škoda, Hloušek,- Betyár, Demčenko. Střídali Horký, Timofij

Děčín – Česká Lípa B 4:4

V neděli změřil Junior své síly se soupeřem ze stejné soutěže, tedy z krajského přeboru. V průběhu utkání si vybojoval až dvoubrankový náskok, ale vždy o něj po individuálních chybách v obraně přišel.

Do utkání vstoupili výrazně lépe domácí, když po čtvrt hodině předvedl své rychlé nohy Betyár a po zasekávačce brankáři střílel do prázdné branky. Ještě lépe bylo domácím krátce před poločasovou přestávkou, když se dokázal prosadit Demčenko. Jenže těsně před hvizdem oznamujícím poločas se prosadil hostující Burian.

Také v začátku druhého poločasu byl Děčín lepším mužstvem a po Žáčkově trefě se opět ujal dvoubrankového vedení. Jenže vzápětí byl ve vápně faulován hostující hráč a České Lípě se podařilo proměnit. Děčín následně začal kupit chyby, jejichž vrchol přišel osm minut před koncem, kdy hosté vyrovnali. Poslední velkou šanci na vítězství měl Děčín v nastavení, Demčenko ale trefil jen spojnici břevna a tyče.

Trenér Děčína Pavel Horáček: „Mně se dnešní utkání líbilo, až na některé chyby. Vzadu jsme udělali několik zbytečných chyb a připravili jsme se o vítězství. Jsem rád, že jsme mohli sehrát utkání s kvalitním soupeřem na kvalitním terénu.

Branky Děčína: Betyár, Demčenko, Žáček, Hloušek.

Sestava Děčína: Brejcha - Šindelář, Horáček, Stach, Doksanský - Pecha, Bárta, Hloušek, Timofij - Demčenko, Betyár. Střídali Horký, Žáček.