„Výsledek mě mrzí, herně mě nezklamali. Samozřejmě jsme vnímali sílu Libouchce, zvláště na jeho hřišti," zdůraznil českokamenický trenér Pavel Mokráček.

První poločas přinesl vyrovnaný fotbal, vyložené šance ale prakticky chyběly. O výsledku tak rozhodl začátek druhé půle. Ten se Kamenici vůbec nepovedl. „Nejprve jsme propadli po rohovém kopu. Pak jsme špatně zahráli ofsajd systém, kde se zapomněl Mitruška. Domácí hráč pak dával prakticky do prázdné," mrzelo Mokráčka.

Pak se i hosté dostali do dvou zajímavých šancí. „Obě měl Černý, jeho dvě hlavičky byly gólové. To byla velká škoda," litoval trenér České Kamenice.

Jeho svěřenci na jaře ani ve druhém utkání nezklamali. Leč bodový zisk je nulový. „Nebál jsem se, že bychom přes zimu ztratili herní kvalitu. Chybí nám ale drzost, kterou měl Chmelík. Nedá se nic dělat. Teď mám super těžký los, kdy hrajeme s Mojžířem a pak také s Modrou. Pokusíme se překvapit," dodal na závěr Pavel Mokráček.

Libouchec – Česká Kamenice 2:0 (0:0)

B: Novák, Slavka. R: Živnůstka. ŽK: 1:3, 100 diváků.

Kamenice: M. Vaněk – Mysliveček, J. Kozelek, P. Kozelek (54. Vondrka), Švanda – Černý, Matulka (76. Hazdra), Jírava, Mitruška – Hodač, Mandys (46. Braun).