FORTUNA: LIGA - SKUPINA O EVROPU, 1. ZÁPAS:

Teplice – Liberec (neděle 15.00)

FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA:

Jihlava – Varnsdorf (pátek 18.00)

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B:

Přepeře – FK Ústí nad Labem (sobota 10.30), Arsenal Česká Lípa – Most-Souš (sobota 17.00), Teplice B – Živanice (neděle 11.00), Brozany – Jablonec B (neděle 17.00)

Radost fotbalistů Heřmanova - ilustrační foto.
Heřmanov „pokopal“ Příhonského a vyhrál derby. Malšovice jsou v útlumu

DIVIZE B:

Chomutov – Kladno (pátek 19.00), Štětí – Admira Praha (sobota 10.15), Ostrov – Louny (sobota 17.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR:

Oldřichov – Neštěmice (sobota 10.30), Ledvice – Modlany (sobota 15.00), Brná – Srbice, Vilémov – Černovice, Žatec – Proboštov, Jílové – Most-Souš B, FK Ústí mládež – Krupka (sobota 17.00), Kadaň – Litoměřicko (neděle 15.00)

I. A TŘÍDA:

Lovosice – Ervěnice-Jirkov (sobota 10.30), Nové Sedlo – Spořice (sobota 13.00), Pokratice-Litoměřice – Šluknov, Dobroměřice – Mojžíř (sobota 14.00), Rumburk – Bílina, Dušníky – Junior Děčín, Libouchec – Horní Jiřetín, Strupčice – Roudnice n. L. (sobota 17.00)

Zdroj: SK Šluknov

I. B TŘÍDA, SKUPINA A:

Trmice – Chlumec (sobota 10.30), Chuderov – Malšovice (sobota 10.45), Křešice – Svádov-Olšinky, Hostovice – Velké Březno, Sebuzín – České Kopisty (sobota 13.30), Roudnice n. L. B – Žitenice, Lukavec – Úštěk, Heřmanov – Bohušovice n. O. (neděle 17.OO)

I. B TŘÍDA, SKUPINA B:

Kryry – Sokol Březno, Osek – Chlumčany (sobota 10.30), Lenešice – Litvínov (sobota 13.30), Meziboří – Duchcov (neděle 10.30), Perštejn – Málkov, Louny B – Blažim, Rašovice – Klášterec n. O., Údlice – Podbořany (neděle 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR:

Mikulášovice – Verneřice, Krásná Lípa – Benešov n. Pl., Union Děčín – Boletice n. L., Březiny – Velký Šenov, Horní Podluží – Dolní Poustevna, Jiříkov – Šluknov B (sobota, 17.00), United Roma – Dolní Habartice (neděle, 17.00 – UMT Děčín)

Derby o výběžek dopadl lépe pro Šluknov, který si z Rumburku odvezl dva body.
VIDEO: Šluknov v derby pětkrát udeřil, Junior smázl Lovosice

OKRESNÍ SOUTĚŽ:

Malšovice B – Markvartice (sobota, 10.30), Chřibská – Junior Děčín B (sobota, 13.00), Česká Kamenice – Dolní Podluží (sobota, 13.30), Jiříkov B – Staré Křečany (ned