FORTUNA: LIGA
Teplice – České Budějovice (sobota, 18.00)

FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA
FK Varnsdorf – 1. SK Prostějov (neděle, 17.00)

Zdroj: DENÍK/Jakub Vítek

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, SKUPINA B
Chlumec n. C. – Most Souš (neděle, 10.15), Teplice B – Ústí nad Labem (neděle, 11.00), Brozany – Živanice (neděle, 17.00)

DIVIZE B
Štětí – Březová, Hřebeč – Louny, Chomutov – Admira Praha (sobota, 10.15)

KRAJSKÝ PŘEBOR
Krupka – Neštěmice, Kadaň – Modlany, Oldřichov – Srbice (sobota, 10.15), Ledvice – Proboštov (sobota, 15.00), Ústí n. L. B – Litoměřicko (sobota, 16.30), Jílové – Černovice, Brná – Most Souš B, Vilémov – Žatec (sobota, 17.00)

I. A TŘÍDA
Lovosice – Bílina (sobota, 10.30), Dobroměřice – Junior Děčín, Pokratice Litoměřice – Spořice (sobota, 14.00), Mojžíř -Ervěnice Jirkov, Dušníky – Šluknov, Strupčice – Nové Sedlo, Rumburk – Horní Jiřetín, Libouchec – Roudnice n. L. (sobota, 17.00)

Takhle by měl vypadat zimák v Litvínově po rekonstrukci
Litvínovské fandy děsí rekonstrukce zimáku. Přijdou totiž o svá místa na stání

I. B TŘÍDA, SKUPINA A
Lukavec – Bohušovice n. O., Trmice – Křešice (sobota, 10.30), Chuderov – Chlumec (sobota, 10.45), Žitenice – České Kopisty, Sebuzín – Velké Březno (sobota, 13.30), Hostovice – Malšovice (neděle, 15.00), Heřmanov – Svádov Olšinky, Roudnice B – Úštěk (neděle, 17.00)

I. B TŘÍDA, SKUPINA B
Osek – Málkov, Kryry – Duchcov (sobota, 10.30), Podbořany – Chlumčany (sobota, 13.30), Meziboří – FŠ Litvínov (neděle, 10.30), Louny B – Klášterec n. O., Perštejn – Blažim, Rašovice – Lenešice, Údlice – Březno (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR DĚČÍNSKO
Jiříkov – Benešov n. P. (sobota, 10.30), Dolní Habartice – Verneřice (sobota, 13.00), Horní Podluží – Velký Šenov, Mikulášovice -Šluknov B, Union Děčín – Dolní Poustevna, Březiny – Krásná Lípa, United Roma – Boletice n. L. (sobota, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR LITOMĚŘICKO
Liběšice – Černiv, Libochovice – Hoštka, Třebívlice – Rovné, Dobříň – Straškov, Brňany – Vědomice (sobota, 17.00), Travčice – Libotenice, Litoměřicko B – Mšené Lázně (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR TEPLICKO/MOSTECKO
Kladruby – Ohníč (sobota, 10.30), Soběchleby – Modlany, Trnovany – 1. FC Dubí (sobota, 11.00), SK Dubí – TJ Hrob (sobota, 14.30), Kopisty – Oldřichov B (sobota, 15.00), Novosedlice – Unčín, Košťany – Horní Jiřetín B (sobota, 17.00), Proboštov B – Rtyně nad Bílinou (neděle, 10.15)

OKRESNÍ PŘEBOR – LOUNSKO A ŽATECKO
Kozly – Černčice, Měcholupy – Postoloprty, Cítoliby – Buškovice, Tuchořice – Žiželice, Vroutek – Holedeč, Vrbno – Pátek (všichni sobota, 17.00), Výškov – Dobroměřice B (neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR – CHOMUTOVSKO
Skupina západ: Kovářská – Radonice, Vilémov – Černovice B (oba sobota, 17.00), Kadaň – Klášterec B (neděle, 10.30), Libědice – Klášterecká Jeseň (neděle, 14.00)
Skupina východ: Loko Chomutov – Březenecká, Otvice – Droužkovice (oba sobota, 17.00), SK Jirkov – Údlice B (neděle, 14.00), Spořice B – Hrušovany, Strupčice B – Ervěnice-Jirkov B (oba neděle, 17.00)

OKRESNÍ PŘEBOR ÚSTECKO
Trmice B – Chabařovice, Skorotice – Povrly (sobota 14.00), Tisá – Dubice, Střekov – Vaňov (sobota 16.00), Petrovice – Malečov (sobota 17.00), Neštěmice B – Libouchec B (neděle 17.00)