V zajímavém utkání víkendového kola fotbalového přeboru Ústeckého kraje přivítal v sobotu vilémovský Stap Tratec, který se v uplynulých týdnech potýkal s řadou zranění, přestavbou procházející mladý tým z Neštěmic.

Vilémov – Neštěmice 3:0 (1:0)

Domácí nastoupili po pěti zápasové pauze s Kurelem, který si odpykával tvrdý trest, a hned svým výkonem patřil k nejlepším hráčům na hřišti a navíc vstřelil dvě krásné branky hlavou a další mohl ještě přidat. Uzdravili se zcela také Lehrl, Hostaš a Gabriel, který je obrovským bojovníkem a na hřišti plní roli pilné včeličky, takže trenér Suchomel již byl trochu spokojenější, ale stále postrádal ještě další klíčové hráče Kotiše, Špinku, Greňa a Čudu.

V první půli dokázali hosté celoplošně bránit domácí nájezdy, ale příliš branku domácích neohrožovali. Jejich nejstarším hráčem byl kapitán Mikota (24 let), jinak to byli vše mladíci okolo 18-20 let, což je super perspektiva a určitě po vyzrání budou patřit k užší špičce tabulky Krajského přeboru a kandidátům na postup do divize, což je dle jejich funkcionářů také cílem během jedné až dvou sezón.
Ve druhé půli k překvapení všech hostující mladíci trochu odpadli a nevydrželi tempo domácích, kteří tentokráte podali mnohem lepší výkon, než minulý týden v Bílině.

Branky: 6. a 65. Kurel, 88. T. Jägr. ŽK 1:4. ČK 0:1. Rozhodčí Dufek. 200 diváků.

Vilémov: Loos – Hyka, Šmalcl, Hejl - J. Jägr (77. Kessler), Gabriel, Svoboda Pavel, T. Jägr, Lehrl – Kurel (88. Vichterey M.), Svoboda Petr. Trenér Suchomel.