„Ale výkon nebyl ideální. Byly tam fáze, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře. Vyhráli jsme zaslouženě, mrzí mě, že mohlo z naší strany padnout daleko více branek," zdůraznil děčínský trenér Pavel Přibyl.

O první tři branky se postaral útočník Miroslav Betyár. První připravil narážečkou pro Vojtěcha Přibyla, po půl hodiny hry pak sám přidal druhou. Po změně stran pak zvyšoval na 3:0, poslední děčínský obstaral stoper Jan Horáček. „Jedinou branku jsme naopak dostali z přímého kopu," podotkl Přibyl.

Junior v zápase zahodil velké šance a odmítl si tak ještě více zlepšit skóre. „Betyár dal tyč, vzápětí netrefil prázdnou branku. Torba také trefil tyč, Lhoták šel sám na brankáře, ale nedal. Bylo vidět, že hosté mají starší mužstvo. Myslel jsem si, že budeme důraznější a budeme Duchcov napadat. To se nestalo," zalitoval děčínský kouč. „Je pravda, že výkon, který stačil na Duchcov, by na kvalitnější celky nestačil," dodal Přibyl.

Junior Děčín – Duchcov 4:1 (2:0)

B: Betyár 2, Přibyl, Horáček – Kropáček. R: Vlk. ŽK: 0:2. Diváci: 80.

Děčín: Němec – Jakubec, Stach, Horáček, Beneš – Horák (73. Timofij), Torba, Gaher, Meszároš (68. Lhoták) – Přibyl (46. Gumbrešt), Betyár.