Česká Kamenice vybojovala na hřišti Bohušovic dva body. Na půdě nováčka totiž lépe zvládla penaltovou loterii a nadále je na třetím místě. Navíc sedmý zápas v řadě dokázali bodovat. „Když to vezmu celkově, tak to byla asi zasloužená remíza,“ přiznal trenér České Kamenice Pavel Mokráček. Hosté díky trefě Romana Macha vedli, v 65. minutě ale vyrovnal Mikoláš. „Měli jsme asi více šancí, na druhou stranu domácí v základní hrací době zahodili dva pokutové kopy. Jeden brankář Vaněk chytil, podruhé šel míč do tyče,“ usmíval se Mokráček.

„Hrálo se za velkého vedra, domácí fyzicky odešli dvacet minut před koncem. Dva body jsou pro nás dobré, Bohušovice na jaře pravidelně bodovaly,“ dodal.

Skvělé představení připravil pro své fanoušky Junior Děčín. Na „řeznickém“ stadionu přejel Střekov 9:2. Pět branek obstaral kanonýr Řezníček. „Přitom jsme opět nastoupili ve velmi mladé sestavě. Zasloužené vítězství,“ stručně řekl vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Rumburk doma nesehrál špatný zápas proti Lovosicím. Přesto prohrál 1:2. „Výkon nebyl špatný, ale bod nemáme ani jeden. Dostali jsme dva nešťastné góly, jinak kluci pracovali dobře. Je to velká škoda, myslím si, že Lovosice se musely o výhru obávat,“ měl jasno trenér Jaroslav Trégr.

Benešov si přivezl bod ze hřiště předposledních Libochovic. „Fotbal to byl ale špatný. Rozhodčí se do toho sám od sebe zamotal. Chtěli jsme tři body. Do konce soutěže máme těžký los,“ přiznal předseda klubu Miloslav Kougl.

Bohušovice – Č. Kamenice 1:1 (0:1) – na PK 2:4. B: Mikoláš – R. Mach. R: Budský. ŽK: 3:0, 80 diváků.

Rumburk – Lovosice 1:2 (1:2) B: Kolár – Walter 2. R: Dvorský. ŽK: 1:1. ČK: Chlada (R), 50 diváků.

Libochovice – Benešov 1:1 (0:0) – na PK 4:2. B: Hurt – Kropáč. R: Menšík. ŽK: 5:3. ČK: Pařízek (B), 100 diváků.

J. Děčín – Střekov 9:2 (4:2) B: Řezníček 5 (1 z PK), Slykhouski, Lhoták, Betyár, Gumbrešt – Bednář 2. R: Davignon. ŽK: 2:2, 50 diváků.