Jílové – Velké Březno

2:3 (0:2)

„Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů, my jsme v první části hráli špatně a inkasovali dva góly. Po obrátce už to bylo lepší a dokázali jsme manko vymazat, ovšem v poslední vteřině utkání jsme inkasovali tvrdý úder. V oslabené sestavě o pět hráčů základního kádru jsme si vyhrát asi nezasloužili, ale remíza by byla spravedlivější,“ řekl po utkání trenér domácího celku Josef Florián.

Branky: Znojemský, Klepsa – Rešl 2, Martínek. Rozhodčí: Kratina. ŽK 2:4. Diváků: 120.

Rumburk – Mojžíř

1:1 (1:1)

„Dnes jsme se utkali s kvalitním soupeřem. Hra byla po celé utkání vyrovnaná a remíza je spravedlivá,“ zhodnotil stručně, ale výstižně utkání trenér domácích František Dužár.

Branky: Chlada – Fiala. ŽK 4:6. ČK 1:0 (Novák), 80 diváků, sudí Urban.

Junior Děčín – Přestanov

6:1 (3:0)

„Utkání rozhodl náš rychlý nástup. Už v patnácté minutě jsme vedli tři nula. Pak jsme pod dojmem rychlého a dostatečného náskoku trochu polevili a zápas kontrolovali. Ve druhé půli hosté snížili, ale naši hráči poté opět zapnuli na vyšší obrátky a přidali další tři góly,“ řekl jednatel děčínského klubu Miroslav Tyl.

Branky: Pařízek 2, Grunt 2, Bárta, vlastní – Linhart. Rozhodčí: Dufek. ŽK: 2:3. Diváků: 100.

Soběchleby – Šluknov

3:3 (1:1)

„Mohli jsme vyhrát, ale mohli jsme také prohrát. Na hrbolatém a úzkém hřišti se nedá příliš kombinovat. Což vadilo samozřejmě více nám. Domácí jsou na to zvyklí. Navíc proti nám rozhodčí zapískal dvě penalty,“ poznamenal trenér hostujícího týmu Milan Lom.

Branky: Mráz 2 (obě z PK), Kresta – Čech, Stelmaščuk, Dobeš. Rozhodčí: Mydlář. ŽK: 1:5. Diváků: 30.