„Do základní sestavy se vrátil po půlročním trestu Folprecht. Na hřiště také vyběhli tři dorostenci, na lavičce pak jako útočný triumf zůstal Betyár," konstatoval vedoucí Junioru Miroslav Tyl.

Hosté využili matného výkonu bílinského souboru a byli v prvním poločase aktivnějším celkem. A po čtvrt hodině šel Junior dokonce do vedení. „Mladý Feledi, který odvedl dobrý výkon, poslal do vápna domácích dlouhý centr, který Murdych zpracoval a přihrál Folprechtovi. Navrátilec do sestavy pak následnou střelou překvapil domácího Vondráčka," vzpomínal Tyl na radostnou chvíli hostujícího celku.

Druhý poločas však začal pro hosty smolným okamžikem. „Nepřesný sudí po druhé žluté kartě vyloučil Timofije," zlobil se vedoucí Děčína. Za pět minut Bílina přesilovku využila, když Bečvařík posunul do běhu Kotěšovskému a ten prostřelil Vavreka.

„Do konce základní hrací doby jsme byli domácím vyrovnaným partnerem. Po hodině hry navíc Demčenko otřásl břevnem," posteskl si Tyl.

V penaltách pak Vavrek chytil dvě desítky vítěznou trefu obstaral Horáček.

FK Bílina – Junior Děčín 1:1 (0:1) – na PK 2:3

Branky: Kotěšovský – Folprecht, rozhodující PK Horáček. R: T. Doubek. ŽK: 2:4. ČK: Timofij (D). Diváci: 150.

J. Děčín: Vavrek – Folprecht, Horáček, Michalec, Timofij – Feledi, Gaher, Demčenko, Majerik, Hadrava (72. Betyár) – Murdych.