Úvod utkání jakoby svazoval nohy domácím borcům. Hosté byli přesnější v kombinaci, zatímco Junior hodně kazil. Vrcholem byla 23. minuta, kdy děčínští fotbalisté zahrávali trestný kop. Jeho exekuci provedli tak špatně, že Bezděkov podnikl rychlý protiútok. Vokálek prošel středem obrany a dostal hosty přesnou střelou k tyči do vedení - 0:1. Hned na to zachránil Děčín Ernekr, který skokem k tyči zabránil další brance.

Junior dokázal vyrovnat, když se po centru ze strany prosadil dobře hrající Meduna. Vzápětí předvedl brankář Ernekr neuvěřitelný zákrok, když vychytal osamoceného útočníka hostů. Junior odpověděl vedoucí brankou. Po další akci ze strany se na vzdálenější tyči dostal k míči Bárta a s dorážkou do prázdné bezděkovské branky neměl problémy - 2:1.

Po změně stran se hra přelévala ze strany na stranu. Oba týmy si připravily několik šancí, ovšem bez brankového efektu. V závěru utkání však Bezděkov otočil výsledek ve svůj prospěch. Nejprve se po rohovém kopu trefil vytáhlý Matoušek, domácí pak šokoval v posledních minutách hry Krása, když využil další rohový kop hostů.

Junior je předposlední, příště hraje ve Strupčicích.

FK JUNIOR DĚČÍN - SK BEZDĚKOV 2:3

Branky: Meduna, Bárta - Vokálek, Matoušek, Krása. Rozhodčí: Černý. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Junior: Ernekr - Horáček, Stach, Bárta, Doksanský - Pařízek (75. Chmelík), Čapek (78. Příhonský), Škoda, Hloušek - Demčenko, Meduna.